10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

DVD приводи

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

пишет хорошо, проблем нет, достаточно тихий, цена качество, пришлось купить хоть и двд не пользуюсь уже нужно было записать два диска )

user

DVD привід – пристрій, який упродовж тривалого часу був невід’ємною складовою комп’ютера. Сучасні моделі ноутбуків і ПК, переважно, не оснащені дисководом. 

Проте безліч фільмів, ігор, музичних альбомів продаються на оптичних дисках, тож приводи для їх зчитування та відтворення досі є актуальними. Змінився лише ступінь затребуваності форм-фактора. Дедалі частіше користувачі обирають зовнішні дисководи, завдяки їх мобільності, зручності підключення й простоті використання. 

Що таке DVD привід

Оптичний привід – це технологія, призначена для прочитання файлів із оптичних носіїв та запису інформації на них. Конструкція різних дисководів ідентична незалежно від типу носія. А для запису і читання даних використовується лазерний промінь .  

Типи оптичних приводів

Залежно від функціональності та способу підключення, оптичні DVD приводи поділяють на декілька типів: пристрої, призначені для стаціонарного встановлення на настільному комп'ютері, є внутрішніми накопичувачами, вони підключаються через порт SATA; щоб використати дані з диска без вбудованого дисковода, можна застосувати зовнішній оптичний дисковод з USB-інтерфейсом.

Внутрішні slim-моделі тонкого форм-фактору призначені для установки в ноутбуки. Дисководи класичного розміру підходять до десктопних комп’ютерів.

Зовнішні оптичні приводи – універсальні пристрої, що вдало працюють як зі стаціонарними ПК, так і з лептопами.

Ще одна класифікація стосується типу оптичного носія:

  • DVD REC/Super Multi-рекордер, що підтримує формати DVD, CD-audio, CD-R/RW, CD-ROM, DVD R/RW, DVD- R/RW, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-video, video-CD;
  • Blu-ray – оптичний привід, який дозволяє читати і записувати CD і DVD, а також відтворювати диски Blu-ray;
  • Blu-ray REC – рекордер, що дозволяє читати і записувати дані на CD, DVD і Blu - ray дисках.

Інтерфейс підключення

Сучасні внутрішні slim і повнорозмірні оптичні приводи створюються виключно з інтерфейсом SATA. 

Зовнішні диски підключаються через інтерфейс USB 2.0 або USB 3.0.  

Додаткові характеристики

Обираючи DVD дисковод, слід звepтaти yвaгy нa швидкіcть читaння тa зaпиcy. Для oднopaзoвиx диcків цeй пoкaзник cкладає 40 x, для бaгaтopaзoвиx – 48 x. Taкі мoдeлі зaпиcують інформацію в 700 Mб зa 5-8 xвилин. Варто знати, що вища швидкість роботи пристрою підвищуватиме рівень шуму.

Виробники оснащують сучасні оптичні приводи технологією LightScribe. Вона дозволяє зберігати монохромні картинки на дисках методом лазерного випалювання. Цей метод дуже якісний та має довготривалий ефект, проте для його впровадження необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення.

Наш інтернет-магазин пропонує купити DVD приводи внутрішнього та зовнішнього типів, які максимально враховують потреби і вподобання клієнтів. А менеджери МТА допоможуть обрати модель з оптимальним балансом ціни та функціоналу.