з 09:00 до 21:00

Дитячі візочки

Дитячий візочок – невід’ємний атрибут і помічник молодих батьків. Коляска допомагає здійснювати корисні прогулянки на свіжому повітрі, подорожувати та комфортно проводити час із наймолодшого віку. 

Основні види візочків для дітей

  • Коляска-люлька призначена для дітей, віком від моменту народження до півроку. Коляски цього типу мають міцний потужній каркас, та високу конструкцію, яка запобігає потраплянню пилу з землі. Витривалі амортизатори забезпечують малюкові спокійну прогулянку, а колеса здатні подолати будь-які перешкоди. Деякі виробники створюють моделі у вигляді окремої переносної люльки, що кріпиться до основного корпусу коляски. 
  • Коляска-трансформер – класика у виборі дитячої коляски. За необхідності, у цьому типі можна змінювати зовнішній вигляд і конструкцію коляски, підлаштовуючись під інтенсивність росту та вік дитини. 
  • Система для подорожей. Створена для сімей, які ведуть активний спосіб життя. Унікальна конструкція включає в себе переноску та автокрісло, що дозволить подорожувати разом з дитиною, забезпечуючи максимальну зручність і затишок. 
  • Прогулянкова коляска – популярна модель серед користувачів. Такі коляски поділяються на зимові, демісезонні і літні. Конструкція зимового типу міцна і габаритна. Чохол і капюшон виготовлені із щільного матеріалу, що ізолює дитину від вітру, дощу і снігу. Демісезонні коляски мають незначну вагу і розміри, вони здатні ефективно захистити дитину від вітру і яскравих сонячних променів. Літня варіація коляски має мінімалістичну конструкцію і ефективну вентиляцію. 
  • Коляска-тростина – різновид прогулянкової коляски, який складається із сидіння та каркасу. Тростина вдало підходить для теплих сонячних прогулянок. 
  • Коляски для близнюків поділяються на моделі з окремими спинками і на конструкції зі змінними блоками, які можна розгортати в різні сторони. Завдання колясок цього різновиду – забезпечити обом малюкам максимальний затишок і комфорт.

Дизайн і якість матеріалів

Переважна частина тканинних елементів сучасних колясок виготовлені з екологічного поліефіру. Це  водонепроникна тканина, яка має відмінну теплоізоляцію, стійка до займання і технічних пошкоджень, чудово захищає від сонячних променів. 

Тканини, що імітують структуру натурального льону, використовують технологію додавання до льону волокон поліефіру. Цей матеріал міцний, еластичний, тривало зберігає свої первинні якості. 

Тканини, що нагадують бавовну, містять у своїй структурі волокна бавовни і поліефіру. Вони довговічні як бавовна і демонструють теплоізоляційні властивості поліефіру.

Функціональність і ступінь захисту

З появою  малюка, перед родиною постає ряд завдань та турбот. Однією із перших справ стає придбання дитячого візочка. Як підступитися до вибору коляски, які функції важливі, а якими можна знехтувати – питання, що полегшують пошук ідеальної моделі. 

Окрім візуальної складової, форм-фактору та дизайну, величезне значення має функціонал коляски, її безпечність. Серед характеристик, які варто зауважити передусім:

  • Тип коліс. Вони бувають двох типів: наповнені повітрям та гелеві. Надувні мають гарну амортизацію, легко долають вибоїни та нерівності на шляху прогулянки, підходять для швидкого руху, проте, наштовхнувшись на гострий предмет вони легко проколюються і потребують заміни чи ремонту. Гелеві колеса більш стійкі та витривалі, але вони досить жорсткі – по нерівній поверхні варто їхати повільно й уважно.
  • Габарити і вага. Дитячий візочок може важити від 8 до 20 кг, залежно від типу. Обирати комфортний для себе розмір варто індивідуально.
  • Безпека. Справні гальма, які, за потреби, чітко фіксують колеса; паски безпеки; м’які бокові бортики; фіксуючий валик для голови малюка; щільний капюшон; захисна сітка від комах – аксесуари, що додають впевненості у використанні візочка та убезпечують дитину.
  • Аксесуари: сумка для зберігання необхідних на прогулянці речей, спальний мішок для холодної пори року, захист від дощу на комах, столик, рукавички, сонцезахисний піддашок, захист для коліс, світловідбивачі тощо.

Найкращі ціни на дитячі візочки

Ви можете купити найбільш вдалу коляску, якщо ретельно обдумаєте, які функції необхідні саме вашій дитині, врахуєте особливості віку, сезонності та ціни. Мода і стиль, у цьому випадку, відходять на другий план. 

В МТА можна купити дитячий візок з функціоналом, який відповідає вашому запиту і потребам за вигідною ціною від 6714 грн.