з 09:00 до 21:00

Екшн-камери: Transcend

Відгуки про товари

Не высокая стоимость относительно получаемого результата. Наличие достаточного количества режимов сьемки: полукруг рыбий глаз, астероид, панорама, цилиндр, виртуальная реальность.

user

очень ждал, было интересно сделают ли что-то новое отличное от 9ки. То, что новый процессор заметно сразу, картинка интереснее. Очень хорошо, что не стали делать отдельные аксессуары только под 10ку, и весь арсенал аксов подходит

user

Невелика відмінна камера. Відмінна якість зйомки 4к. Стабілізатор працює! Вмикається не тільки кнопкою включення, а ще й функціональною кнопкою. Може працювати як повербанк при підключенні смартфона. Також заряджається від повербанку, що дуже добре.

user

Камера действительно заслуживает внимания и денег, которые за нее просят. Работает эффективно, быстро, без глюков. Картинка четкая, все визуализируется. Рекомендую!

user

Чудова стабілізація. Захист від води. Не погана зйомка вдень. Набагато спритніше попередніх поколінь. Багато різних додаткових функцій. вона топ за свої гроші

user

Це моя перша єкшен-камера, так що особливого порівняння немає. Перше враження, в цілому сподобалося. Зйомка на вулиці в денний час влаштовую на всі 100%. Подобається: формат 8:7. Голосове управління.

user

Компактність, хороша якість запису, стабілізація, широкий кут огляду, також у додатку виводиться зображення з камери на смартфон у реальному часі по блютус, можна керувати записом зі смартфона

user

Подобається що вона гарно передає кольори, матеріал виходить якісним, відео плавним. Вже ніяк не дочекаємось з братом щоб опробувати у відпустці підводну зйомку.

user

Отличная камера. Чувствительный экран с простым и понятным интерфейсом - легко управлять

user

Не всі кріплення NVG для військових шоломів мають різьбу, а лише місце для гайки. Це коштувало для мене титанічних зусиль. Адже в полі таку не купиш. Здивований такою комплектацією.

user