з 09:00 до 21:00

Електрочайники

- 90 ₴
+1
- 100 ₴ Хіт
- 140 ₴ Хіт
- 270 ₴
- 270 ₴

Відгуки про товари

Чайник був приємний за вартістю та досить пристойною потужністю. Ще сподобалося у чайнику відсутність суперечливих запахів від дешевих матеріалів. Ручка для відкривання кришки знаходиться зверху і потрапляє під палець, що істотно спрощує його відкривання перед наповненням водою. Спеціальне віконце дає можливість побачити скільки води в чайнику.

user

Продукція фірми РОТЕКС зарекомендувала себе з кращого боку. Ціни помірні, товар хороший.

user

Якість матеріалів навіть при першому включенні не було характерного запаху пластмаси, надійність, довговічність (є з чим порівнювати), невибагливість, наявність бічного прозорого індикатора рівня води. Дякую!

user

Нормальная контора. За эту цену у брендов можно купить только пластик.

user

Чайник хороший, работает хорошо, потребление не большое, в принципе ка и все чайники. Греет воду быстро. Из-за того что метал, уход за ним был простой, раз закипятила с лимонной кислотой промыла, еще раз закипятила и все, чисто как новый

user

чайник якісний, він дуже добре підігріває воду, при чому є автоматичне вимикання- коли він починає парувати. є мірна шкала з прозорого пластику, через нею добре видно- скільки води налито у чайнику. користуватися зручно, красивий білий колір.

user

Замовили чайник, швидкий вихід на зв’язок, консультація. Отримала у своєму місті, згідно терміну, навіть раніше. При отриманні у пункті питань не було. Відкрили перевірили. Гарантійний талон на рік. Сам чайник легкій гарний, запаху пластмаси немає, нагрівали воду. При роботі мінімальний шум. Тихій. закіпаня швидке. При нагріванні чайник нагрівається но руку тримати можна. Не опікає. Перший день користування ми задоволені. Компанію однозначно рекомендую . Співпраця була приємною.

user

Купував собі на подарунок). Швидко нагріває воду, достатній об'єм, гарний дизайн, впевнено стоїть на підставці. Хороша якість матеріалів, скільки користуюсь, вода немає додаткових запахів. Тепер насолоджуюсь смаком чаю і кави. Дуже задоволений покупкою.

user

Гарний лаконічний дизайн, на столі займає менше місця, ніж «пузаті» побратими, набагато тихіше нашого попереднього, дуже зручна шкала кількості води, кришка чудова — наливати воду зручно. Відмінний варіант, ціна якість, чудовий дизайн з відмінною потужністю!

user

Это чайник покупаю больше 3 лет! На работе себе в кабинет и подружке покупала - работают оба! На даче себе и тётке- работает! Родителям и сейчас заказала снова на новую квартиру! Я очень довольна учитывая что гарантия магазина 1 год! Ставлю 10 пятерок! Отличный чайник , удивляют плохие отзывы!чайник замечательный, у него задача кипятить воду, он выполняет её на 100%...

user

Електрочайник - кухонна техніка, яка дозволяє за лічені хвилини нагріти воду до потрібної температури. В залежності від кількості осіб в сім'ї варто вибрати пристрій потрібного обсягу. Особливості електричних чайників Найчастіше корпус виготовляється з нержавіючої сталі. Цей матеріал зберігає блиск навіть якщо пристроєм користуються щодня. Також він стійкий до механічних пошкоджень і корозії. Зручна ручка не ковзає в долоні, полегшуючи використання. Чайник можна легко перенести з одного місця в інше. За допомогою індикатора або великого віконця користувач здатний контролювати рівень залишилася в резервуарі води. У носику встановлений фільтр, який дозволить накипу потрапити в чашку. Система захисту в автоматичному режимі відключає пристрій при закипанні і перегрів, який викликаний відсутністю води. В інтернет-магазині MTA.UA ви можете купити електричний чайник, а невисока вартість вас приємно здивує.

Електрочайники легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.