з 09:00 до 21:00

Електронні книжки

- 240 ₴
- 311 ₴ ЕКСКЛЮЗИВ
- 222 ₴

Відгуки про товари

Шукала книгу для своїх батьків, щоб читали книги та улюблені газети тата. Тепер мама з задоволенням читає свої книги, а тато читає газети. Все подобається, планую купити для себе)))

user

Крутая книга, доставили вовремя, на экране шрифта чёткие, все устраивает

user

Хороший девайс для того, кто любит читать в основном дома. Т.к, носить с собой эту книгу не удобно, и, тем более, в транспорте не почитаешь. Для тех кто любит путешествовать, скорее всего, нужен девайс поменьше.Удобно держать в руках и читать!

user

Компактная читалка, покупала на подарок, пока никаких замечаний нет.

user

Брал на 4 дня для теста данный екземпляр, но не понравился соверешенно. Советую смотреть в сторону NOOK если есть время ждать доставку или брать амазоновский папервайт если его нет.

user

Гарна, зручна книжка. Для любителів довго читати саме те, очі зовсім не втомлюються.

user

Електронна книжка чи звичайна? Що краще?

За останні кілька років популярність електронних книг значно зросла завдяки їхній портативності, зручності та доступності. Купити електронну книгу PocketBook – це обрати одну з найпопулярніших електронних книг у світі. Прихильність читачів вони отримали завдяки порівняно невеликій вартості та надійності: у своїй ціновій категорії ці електронні книги не мають собі рівних. Незалежно від того, де Ви: в дорозі, в парку, в черзі до лікаря, в маршрутці, на обідній перерві чи вдома, електронна книжка  PocketBook – це Ваш особистий багатоповерховий бібліотечний зал, що вміщується на долоні.

Чому доцільно купити електронну книгу PocketBook?

  1. Витончений дизайн рідера завдяки вузьким полям навколо екрану втілює в собі прекрасне.
  2. PocketBook оснащений якісним екраном E Ink Pearl (електронні чорнила). Це означає, що Ви можете читати електронні книги  як завгодно довго, і не боятися за свій зір – завдяки цій інноваційній технології зображення дисплею сприймається очима так само, як сторінка звичайної друкованої книжки.
  3. Широкі можливості пристрою. Більшість пристроїв без проблем читає різноманітні e-book формати та документи (EPUB, EPUB DRM, PDF, FB2, TXT, DJVU, DOC, DOCX, RTF, HTML, TCR, MOBI) – фактично, будь-який текстовий формат розпізнається пристроєм.
  4. Ще приємним бонусом  PocketBook йдуть словники, вбудований Wi-Fi-модуль, здатність робити помітки прямо в тексті книжки, зручні додатки (mp3-плеєр, браузер, DropBox) та можливість відтворення аудіо-книг.
  5. Про постійну підзарядку можна забути: батареї PocketBook  вистачає днів на десять роботи в режимі практично постійного читання, і на місяць (а то й більше) в режимі очікування.
  6. На одному пристрої PocketBook  вмістяться тисячі книжок (а кому цього замало, не переживайте: тут є слот для карт пам’яті.
  7. Книги PocketBook оснащені потужним процесором, що забезпечує можливість плавно і швидко гортати електронну книгу.

Електронні книжки PocketBook – найкращі можливості для вас.

Повірте, книга варта того, щоб її читали. А чудова електронна книга, купити яку ви можете у нас, принесе вам тільки приємні емоції. Довго тримає заряд, легка і модна, зовсім не псує зір і легко заряджається через USB від комп’ютера.
Купити електронну книгу PocketBook в інтернет-магазині MTA.UA дуже просто: достатньо обрати модель і натиснути «Придбати». Ціна на PocketBook  вас приємно здивує. Доставка придбаного вами товару здійснюється в Київ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ,  Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон Вінниця та інші міста України.