з 09:00 до 21:00 щоденно

Геймпади

- 960 ₴
+1
- 800 ₴
- 800 ₴
Геймпад Terios X3 Black
1999 ₴
2799 ₴
- 380 ₴
+1
Відгуки про товари

Все чудово. Приїхав швидко, працює без всяких перешкод (Якщо у вас немає драйвера для його, то можна скачат из офф сайту, через програму DSX)

user

Не работает по блютуз с пк

user

Крутий геймпад, брала на подарунок, все сподобалось) Консультанти у магазині допомогли підібрати, всі дуже привітні.

user

обирав другий геймпад в пару - на МТА виявилась найнижча ціна. Швидка доставка, але коробка з геймпадом була в пом'ятому вигляді, проте по техніці нарікань немає. В комплекті дві АА батарейки, одразу замовив набір АА акумуляторів і зарядний пристрій до них, бо заряду звичайних батарейок вистачає на тиждень активної гри (а то і менше).

user

Реакція супер, рухи плавні. Дизайн класичний, як у оригіналу. Єдине – трохи легший за DualShock, але це навіть плюс. Точно вартий своєї ціни

user

Дуже задоволений якістю та колір в житті набагато кращий, Геймпад чудовий, дуже дякую!

user

Зручне розташування кнопок, пальці не ковзають. Батарея тримає приблизно 8-10 годин, що дуже добре

user

Якісна конструкція, підключається легко, грали просто та зручно. Цілком задоволений.

user

Жах, жах і ще раз жах.По-перше, ні один китайський геймпад не має таких механізмів стіків як в оригінальному виконанні. Вони всі працюють уривчасто, відповідно точно навести приціл в іграх практично неможливо.По-друге: відразу було заліпання клавіш R та L - замінив ці кнопки з оригінального і стало трошки легше.Якщо і купувати його, то для якихось файтінгів або аркад ігор.А краще - слідкувати за своїми оригінальними геймпадами і при виникненні проблем, спробувати відремонтувати їх.З приводу консультації з менеджерами по питанню підбору товару - як я і думав, нічого путнього і конкретного не буде порекомендовано. Тому не намагайтеся отримати якісний підбір геймпаду для PS 4.

user

Геймпад чудовий! Приємно лежить в руці, кнопки натискаються легко, а стіки не люфтять.

user

☝️ Хороші геймпади не тільки надають перевагу під час гри, а й роблять геймінг набагато цікавішим. Ці пристрої мають ергономічну форму, а кнопки розташовані так, щоб задіювати максимальну кількість пальців.

Ігрові геймпади підходять під усі жанри: шутери, стратегії, перегони, ММО, аркади, симулятори. Головне – підібрати модель з оптимальними для себе характеристиками. 
      

🎮 Види 

За типом підключення контролери поділяються на:

  • Бездротові. Забезпечують максимальну свободу дій в ігровій зоні. Під'єднуються за допомогою технології Bluetooth або радіоканалу і дозволяють грати на відстані, не обмежуючись довжиною дроту.
  • Дротові. Більш надійні, адже не потребують підзарядки та забезпечують стабільний сигнал.
  • Комбіновані. Підтримують обидва способи підключення.

За типом живлення:

  • Від акумулятора. Мають вбудований акумулятор, якого в середньому вистачає на 5-10 годин ігор. Після цього пристрій потрібно підзарядити.
  • Від батарейок. В середньому, батарейок вистачає на 1-2 тижні активних ігор.
  • Від мережі. Зручний тип живлення, адже не потребує підзарядки чи батарейок. Досить просто під’єднати контролер до приставки чи комп’ютера і можна грати скільки завгодно. 

За наявністю стіків:

  • Зі стіками. Вони дозволяють точніше керувати ігровими персонажами та об’єктами.
  • Без стіків. Ці джойстики дешевші та підходять тим, кому незручно користуватись стіками. 
     

🌍 Характеристики 

Перед покупкою gamepad потрібно обов’язково звертати увагу на ряд ключових моментів.
 

⚡ Сумісність

Ми прописали в характеристиках кожного ігрового геймпада, з якими платформами він сумісний. Ось найпопулярніші з них:

Також є багато універсальних геймпадів, які сумісні з декількома пристроями – смартфонами, ПК, різними видами консолей, VR-окулярами.
  

⚡ Iнтерфейси

Для під’єднання ігрових геймпадів до приставок чи ПК використовуються різні інтерфейси. Ось найпоширеніші:

  • 3.5mm mini Jack. Використовується для підключення навушників або мікрофона.
  • PS/2. Дозволяє під’єднати gamepad до старих комп’ютерів.
  • Радіоканал. Забезпечує бездротовий зв’язок та повну свободу рухів.
  • Bluetooth. Бездротовий інтерфейс, який працює в межах 10 метрів.
  • Lightning. Фірмовий інтерфейс від Apple, який використовується для під’єднання геймпадів до iPhone, iPad та інших пристроїв компанії.
  • USB Type-A. Забезпечує надійне та швидке дротове з’єднання.
  • USB Type-C. Новий інтерфейс дротового з’єднання, який підтримує швидку зарядку.
  • USB адаптер. Використовується для бездротового зв’язку з пристроєм, який обладнаний USB-портом.

Пам’ятайте, бездротові технології підключення забезпечують повну свободу дій під час ігор в межах 10 метрів. Натомість, дротове під’єднання більш надійне та не сприятливе до електромагнітних шумів. 
    

⚡ Кількість кнопок

Ігрові геймпади мають від 4 до 25 кнопок. Чим їх більше, тим пристрій функціональніший. Найпопулярніші моделі з 12-15 кнопками, включаючи курки. Більшість з них натискаються великими середніми та вказівними пальцями.

Максимально прокачані геймпади задіюють майже всі пальці. Вони особливо цінуються серед професійних геймерів, адже значно розширюють можливості управління. Майже будь-яку кнопку можна запрограмувати на виконання потрібних дій у грі. Ціна таких пристроїв трохи вища за середню.
    

⚡ Додаткове оснащення 

Щоб геймпадами було зручніше керувати, виробники часто обладнують їх додатковими можливостями. Ось що вам точно знадобиться:

  • Акселерометр. Дозволяє керувати персонажами та ігровими об’єктами нахиляючи геймпад.
  • Гіроскоп. Доповнює акселерометр та забезпечує більш точне відстеження рухів рук. Особливо цінується серед гравців у шутери та симулятори.
  • Динаміки. Відтворюють звукові ефекти з гри, тому геймінг стає набагато цікавішим.
  • Зворотній зв’язок. Може буде реалізований у вигляді вібрації або опору клавіш. Додає ігровому процесу реалістичності.
  • Кріплення для смартфона. Обладнані спеціальними тримачами, які дозволяють закріпити смартфон прямо на геймпад для більш комфортного геймінгу.
  • Підсвітка. Допомагає орієнтуватись в темряві та просто гарно виглядає.
  • Сенсорна панельРозширює можливості управління. Може зчитувати свайпи, натискання, одночасне торкання кількома пальцями тощо.
  • Роздільні контролериПідходять для використання двома гравцями. Кожна половинка має функціонал повноцінного маніпулятора.
  • Індикатор заряду. Може бути візуальними або звуковим. Показує залишок заряду, щоб уникнути раптової розрядки під час ігор.

Сучасні геймпади мають різноманітне забарвлення. Найпопулярніші кольори: білий, синій, червоний, чорний, зелений та жовтий. Деякі моделі мають матове покриття для більш надійного зчеплення з поверхнею рук. 
 

🛒 Чому варто купити геймпад саме в МТА

У нашому каталозі близько 200 моделей з різною функціональністю та вартістю. Просто скористайтесь фільтром на сторінці та оберіть найкращий пристрій для себе з доставкою по всій Україні. А ось ще декілька переваг МТА:  

  • Гарантія. На всі геймпади до 1 року.
  • Ціна. Постійні акції та знижки дозволяють вам придбати пристрій за найдоступнішою ціною.
  • Актуальність. Ми постійно оновлюємо каталог геймпадів новинками.

☝️ З кожної покупки ви отримуєте кешбек, який дозволить зекономити в майбутньому. А якщо складно самостійно придбати геймпад, просто зв’яжіться з нашими менеджерами. Замовляйте геймпади в МТА та насолоджуйтесь улюбленими іграми.