10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Геймпади: Esperanza

Відгуки про товари

джойстик топ за свои деньги пользуюсь пол года только один нюанс хрупкий пластик 1 раз упал и теперь 2 кнопки с верху заедает!!!

user

Брала на подарок крестнику,очень довольный,сказал,что качественный.

user

Перед тем как покупать данный геймпад, почитал отзывы вот здесь ниже, но все же я решил его купить, как и описывалось он немного больше чем Dualshock 4, но единственная как по мне проблема это нижние клавиши, они реально мешают держать нормально геймпад, все остальное функционирует нормально при установленной программе InputMapper (сенсор, вибрация, звук не проверял) обнаружился как от xbox360

user

пробував підключати к смартфону і ПК, зв'язок є, але на жаль кнопки майже не працюють, відгук є в деяких і некоректно. Пробував через дріт usb, не виходить, хоча в описі є. В цілому не задоволений і не рекомендую. Гроші витрачені, краще б взяв з usb підключенням.

user

Як розпакував геймпад, також не зрозумів, чому він не підключається по блютузу, тільки шнурком. Але все таки зрозумів, тут головне натиснути одночасно кнопку Р4+share і тримати секунди 3-4. Включається режим бездротового підключення, характерним миганням голубим кольором на індикаторі. Мигання повинно бути два коротких потім пауза два коротиких пауза і так далі поки не під'єднаєте його. Якщо нажати просто Р4 кнопку або неодночасно з Share , то мигання буде циклічне звичайне одне мигання пауза і так далі.

user

Чудовий геймпад, особливо за свою ціну, рекомендую!

user

Отличный геймпад, заказывал к консоли Xbox SS. Привезли быстро, буквально заказал, на следующие сутки забрал с почты.

user

Що тут скажеш - оригінал... до цього користувався іншими брендами, і з Китаю в т.ч., завжди брав бездротові. Змінив вже 5 моделей, і вирішив взяти XBOX, з адаптером. Використовую тільки з ПК. Замовив ще додатково док станцію і акумулятори

user
user

У MSI получился отличный, доступный по цене, проводной геймпад.Очень доволен данной покупкой.

user