з 09:00 до 21:00

Іграшкова зброя

Дітям подобаються активні ігри. І якщо дівчатка граються з м’ячем, мріють про фей та принцес, то хлопчики уявляють себе сильними та мужніми супергероями. 

З іграшковою зброєю маленький бешкетник може відчути себе справжнім поліцейським, перевтілитися у військового або космічного прибульця. Граючи, хлопчики дорослішають, вчаться відрізняти добро від зла, захищати своїх друзів. 

Рухливі ігри мають велике значення для гармонійного розвитку дитини. Вони розвивають спритність і гнучкість, силові та швидкісні навички, вдосконалюють витривалість і координацію рухів. 

Ігри, пов’язані з імпровізованою стрільбою, не втрачають своєї популярності, вони можуть стати корисною альтернативою комп’ютерним «стрілялкам», адже забезпечують фізичне навантаження, необхідне для зміцнення здоров’я дитини. 

Неодмінними супутниками подібних ігор є і дитяча фантазія та увага. 

Як обрати іграшкову зброю

Головними факторами у цьому питанні є безпека і відповідність віку дитини. Малюкам до трьох років більш вдало підходять пластмасові мечі і водяні пістолети. Вони безпечні і не вимагають серйозних навичок і особливих умінь у грі. 

Для старшоїдитини варто обирати більш удосконалену модель. Сучасна іграшкова зброя може мати високий рівень реалістичності. 

Якщо малюк фанатіє від фільмів із динамікою космічних сюжетів, йому можуть сподобатись ефектні лазерні пістолети. Така іграшкова зброя з лазерним прицілом має датчики руху і виглядає як справжній космічний бластер. Ті, хто цікавиться піратськими таємницями і пошуком скарбів – обирають шаблі. Прихильники Джеймса Бонда зрадіють шпигунському дитячому набору, а маленькі “робінгуди” ганятимуть з луками та арбалетами в руках.

Популярними моделями є і лазерні мечі, які спрацьовують через натискання кнопки та оснащені світлодіодами й ефектними звуковими ефектами.

Такий вид іграшок здатний урізноманітнити дитяче дозвілля. Можна придумати безліч захоплюючих сюжетів і фантастичних сценаріїв крім звичайної стрільби.

Залежно від уподобань дитини, можна підібрати для неї найкращий варіант. 

Якою буває іграшкова зброя

Іграшкова зброя нагадує справжню лише візуально. Виробники створюють моделі, які є точними копіями справжніх пістолетів, автоматів, мечів, або більш яскраві стилізовані варіанти з миготливими вогниками і мелодіями. Можна вибрати для малюка безконтактну зброю, або моделі, які комплектуються іграшковими снарядами.

Різновиди іграшок, що імітують зброю:

  • ручна зброя, стилізована під справжні арбалети і луки, рогатки і стріли. Найчастіше такі іграшки виконані у вигляді зброї популярних персонажів казок, мультфільмів і книг;
  • імітована вогнепальна зброю. Тут представлено найпопулярніші пістолети, автомати і гвинтівки, за участю яких легко і цікаво грати у війну;
  • лазерна зброя – автомати і бластери.
  • водяна зброя. Сюди потрапили водяні пістолети, бомбочки і великі автомати з місткими резервуарами для рідини, які ідеально підходять для водних бійок.

 “Стрілялки” і активні “бойові” розваги вчать дитину логічному і стратегічному мисленню, правилам безпеки, базовим навичкам самозахисту, розвивають уяву, вчать допомагати та захищати.

Краща ціна на іграшкову зброю

Наш інтернет магазин пропонує різні види іграшкової зброї за привабливими цінами від 53 грн. А менеджери МТА детально проконсультують і допоможуть обрати корисну та цікаву забавку для активного дозвілля.