з 09:00 до 21:00

Мячі

+5
+5

Спортивні ігри мають велике значення для гармонійного розвитку дитини. Вони розвивають спритність і гнучкість, силові та швидкісні навички, вдосконалюють витривалість і координацію рухів. 

Футбол, баскетбол, волейбол, хокей – популярні спортивні ігри для дітей. Крім цього, є ще теніс, бейсбол і гольф, кеглі та боулінг, стрибунці, надувні тунелі, батути і басейни з безліччю різнокольорових кульок – всі ці цікаві і корисні ігри потребують оснащення спеціальним спортивним інвентарем. 

Сучасні ігрові м’ячі для дітей виглядають яскраво та можуть мати різноманітне призначення.

Користь ігор з м’ячем

  • Фізіологічний розвиток (спритність, швидкість, реакція)
  • Гра в компанії (соціалізація)
  • Активність і залучення інтересу до спорту
  • Вироблення навичок для подальшого навчання в школі

Найпопулярніші види м’ячів

М’яч, в уявленні малюка, – це кулястий предмет, який може котитися, стрибати, відскакувати від поверхні землі та дарувати радість і приємні емоції. Така іграшка може мати різноманітний вигляд і призначення та застосовуватись не лише для розваг, але й для професійних спортивних занять. 

Для дозвілля

Ігровий м’яч – це зручна, динамічна іграшка, яка має особливе значення для фізичного розвитку малюків. Перші ігри з м'ячем важливі для здоров'я, висловлення емоцій, фізичного та інтелектуального розвитку маленької дитини. 

Граючи з м'ячем, дитина виконує різноманітні рухи – бере його в руки, носить, катає, кидає, ловить. Такі заняття розвивають моторику рук, удосконалюють рухи пальців і кистей. Це нерозривно пов'язано з функціональним розвитком мозку і безпосередньо впливає на розвиток мови. Тому ігри з м'ячем не просто корисні, а необхідні кожному малюкові.

Ігри з м'ячем розвивають окомір, координацію, кмітливість, сприяють загальної рухової активності. Для дитини м'яч - предмет захоплення з перших років життя. 

Для спорту

Існує більше сотні спортивних ігор, де основним елементом є м’яч. Розмір, дизайн, конструкція та склад матеріалів різних м’ячів залежать від гри, для якої вони призначені. Найпопулярнішими є:

  • Футбольний – виготовляють із поліуретану або полівінілхлориду. Такий м’яч має градацію розмірів від 1 до 5 та складається з трьох різних шарів. Зовнішній – синтетична покришка з названих вище матеріалів. Наступний шар – м'яка прокладка, що складається з декількох шарів бавовни або поліестеру. Внутрішня оболонка – латексна камера. Від якості м’яча залежить збереження форми предмета та його “стрибучість”.
  • Баскетбольний – найбільший за розміром з усіх м’ячів. Поверхня його покришки не гладка, а має невеликі пухирці для кращого утримання м’яча в руці. М’ячі для баскетболу можуть мати залове призначення або “вуличні” чи універсальні варіанти. Класично, баскетбольні м’ячі мають помаранчеве забарвлення з чорними смужками. Щодо розміру і ваги, розрізняють чотири позиції.
  • Волейбольний – м’яч виготовляють зі штучної або натуральної шкіри. Крій має спеціальну конструкцію і складається  з шести зшитих між собою панелей, які натягнуті на каркасну основу. Кожна із цих секцій складається з трьох смужок. Кольорове рішення може бути різнобарвним чи монохромним. У волейбол грають руками, тому вага м’яча невелика - від 260 до 280 грам.
  • Бейсбольний – створений із коркової або гумової серединки, яка спочатку повністю обмотується  пряжею, а зверху покривається шкірою. Розмір м'яча має діаметр всього 23 см.
  • Тенісний – гумовий м’ячик, наповнений газом, що створює всередині тиск до 2 атмосфер. Зверху тенісний м’яч покритий  ворсистим матеріалом – повстю або фетром. Таке покриття захищає його від ударів, адже іноді швидкість після дотику з ракеткою досягає 200 км на годину. Розмір тенісного м’ячика коливається від 65 до 68 см в діаметрі, а вага не досягає і 59 грам.

Краща ціна на ігрові м’ячі

Інтернет-магазин МТА пропонує кращі товари за вигідними цінами. Купити ігрові м’ячі для дітей у нас можна від 186 грн. 

Скориставшись каталогом товарів сайту, можна обрати необхідну модель, відповідно до віку дитини та її ігрових уподобань.