з 09:00 до 21:00

Ігрові приставки: Asus

Відгуки про товари

Дуже крута приставка, залипаєш надовго

user

Хороший пооцесор, можна одночасно тримати на паузі декілька ігор, граючи в іншу і при цьому графіка не буде просідати

user

Технологія тривимірного звука забезпечує максимальне задоволення під час гри

user

Мобильная приставка, как для игры на даче, так и дома у телевизора. Дополнительно купили джойстик, во многие игры играем двоем, а в какие-то даже пробовали вчетвером

user

Ще в 2017 хотів купити тільки заради Зельди, а зараз купив із тієї ж причини)). По приставці: приємно та зручно лежить у руці, порадувало, що в коробці є станція та кабель HDMI, вага приставки та розміри екрану комфортні для гри портативно. Штука загалом прикольна і хочеться сказати, що це дорога іграшка, але загалом так і є, це іграшка для ігор.

user

Прекрасно запускає більшість ігор з бібліотеки (в т.ч. ігри, які мають значок "непідтримувана"); - Без проблем запускаються нестімовські ігри з інших ігрових магазинів, в т.ч. старі ігри, наприклад: LOTR The Return Of The King 2003 року чи NFS Underground 2003 року); - Емуляція інших платформ на висоті (в т.ч. Nintendo Switch та PS3); - Steam OS та лінукс в цілому дуже зручні і сподобалась робота Proton, який запускає .exe на платформі лінукс; - Робота з периферією (купив простий док, в який підключається монітор і USB пристрої і консоль стає повноцінним ПК); - Підтримка розробників і живе комюніті.

user

Качество графики в играх завораживает. Также есть приятная фишка, консоль умеет сама включать/выключать телевизор когда сама включается/выключается, удобно. Что реально нравится , это геймпад , совершенно новые ощущения.

user