10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Ігри для Sony PS5: Sony

Новинка
Новинка
Відгуки про товари

Гра супер, всім раджу, сюжет неперевершений. Кодзіма - геній, нічого не додати)))

user

Чудова гра. Я отримав величезне задоволення від сюжету, геймплею та візуальної складової. Фанатам Стражів Галактики рекомендую без варіанта.

user

Не ожидал, что физики в этой части на порядок круче и приятнее, чем в предыдущей части, либо в той же Forza Horizon 5. Да-да, тут физика у внедорожников и некоторых легковых авто лучше чем в Forza. Графика просто приятнейшая и атмосферная, в 2К просто красиво играть, чем в 1080р. Погодные эффекты тоже красивые и атмосферные.

user

Дуже гарна гра. Купуйте! Набагато краще ніж кіно. Доповнення про Хлою Фрейзер, не менш якісна ніж основна гра по Нейтана Дрейка та його брата Сема

user

Саме те, щоб заспокоїти нерви. час пролітає непомітно поки ви ораєте поля, розводите бджіл чи валите ліс. по графіку та фізиці не Мадраннер звичайно, але зате тут є ваш власний будинок і навіть собака яку можна гладити) рекомендую

user

Абсолютний шедевр! Horizon Forbidden West — це все, на що я сподівався. У першій грі було чудове знайомство з Елой та її підходом до порятунку світу від невпорядкованих машин. Тепер на Забороненому Заході її подорож продовжується. ще більший список абсолютно нових машин, який мене точно здивував. Оновлене дерево навичок у FW є фантастичним, так багато нових можливостей для покращення навичок. Нова зброя, яку ви знаходите в різних поселеннях, вражає – я постійно знаходжу кращу зброю, просуваючись у грі, що дозволяє мені боротися з більш складними ворогами, надаючи мені потужну перевагу. вибір одягу величезний - тепер кожен вибір одягу має власну статистику. Розвиток персонажа суперовий. Короче, я в захваті

user

Чудова історія, оновлена графіка вражає, ідеально підійде для нових гравців, які не грали в оригінал. Ціну я вважаю могли б зробити меншою, або зробити варіант оновлення для власників оригіналу, але кожен вирішить для себе чи готовий він платити цю ціну. Також не забуваємо, що через декілька місяців, будуть перші знижки.

user

Гра, яка вийшла зовсім несподівано і до якої багато хто ставився скептично - а дарма. Це гідний продовжувач серії, який за гумором коштує трохи нижче за оригінальну Tales from the Borderlands, і на десять голів вище, ніж Borderlands 3.

user

Значно покращено порівняно з попередніми версіями. Також чудово виглядає на ps5.

user

Пограв 2 години за підпискою і можу сказати, що це набагато краще хіта. Нарешті машини відчуваються майже як машини, а не праски на льоду. Музика краща, ніж у хіті. Що ще казати якщо там АСАП Роккі є)

user