з 09:00 до 21:00

Карти памяті

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
- 1200 ₴
Відгуки про товари
user

Використовую для професійних зйомок. Придатна для записування в 4К-форматі. Ціна дуже демократична як для такої фірми

user

Працює з відеореєстратором 2 місяці. Жодних зависань чи глюків не помічено.

user
user

Новая марка на рынке, есть гарантия, средние скорости, но на 10 класс устраивает. Видео пишется без глюков. Большой объём за не большую цену. Модификация идёт с адаптером.

user

Относительно новый бренд радует хорошей продукцией по не дорогой цене. Карта имеет хорошую скорость, достаточно для записи серии снимков или видео без глюков. Объёма хватает на долгую фото - видео съёмку, и цена медленно ползёт вниз. Производитель даёт гарантию пять лет. Так что смело можно брать.

user

Петрова карта памяті, надійно працює, користуюсь у фотоапараті, працює без зауважень, швидко та без глюків, обєм 64 гіг якраз оптимальний.

user

Добрый день! Очень важный для меня вопрос, эту карту можно использовать с фотоапаратом Nikon Z7?

user

Все отлично, полет нормальныйP.S. если кто думает на алике дешевле и все будет нормально, я заказал 1 в 1, приехала, только вставил в телефон, он рассыпалась, в буквальном смысле - она попросту не работает, так что не ведитесь на китай с алика!

user

Окрім вбудованої пам’яті в телефонах, фотоапаратах, відеокамерах та інших мобільних пристроях є можливість використання зовнішньої пам’яті. Для цього вам знадобиться спеціальна карта певного формату, яка вставляється в відповідний порт Вашого пристрою. Найбільш поширені карти пам’яті формату SD та microSD. Вони використовуються майже у всіх мобільних пристроях, тому вибір на даний момент дуже великий. Як серед такої кількості обрати хороший варіант так, щоб ціна влаштовувала та якість була нормальна? Пропонуємо декілька порад щодо того як вибрати серед всіх карт необхідну Вам.

Якісна карта пам'яті. Як вибрати?

При виборі карти пам'яті слід звертати увагу на:

  • Виробника. Найбільш популярні серед яких: Kingston, SanDisk, Silicon Power та Transcend. Від виробника залежить якість карти пам'яті та може відрізнятися термін гарантійного обслуговування;
  • Об’єм пам’яті. Обираючи флешку треба враховувати скільки інформації Ви плануєте записувати та чи підтримує такий об’єм ваш пристрій. Карта пам'яті з позначкою HC може мати пам'ять від 4 до 64 Гб, а з позначкою XC до 2 Тб;
  • Швидкість запису. Від неї залежить швидкість з якою буде записуватися інформація на карту. Чим більше позначка Class на карті, тим швидше буде запис. Найбільш популярні карти які мають Class від 4 до 10;
  • Швидкість читання. Від неї залежить швидкість з якою інформація зчитується з карти пам'яті;
  • Ціну. Ціна залежить від вище вказаних параметрів, а також від того, чи сертифікований товар в Україні. Пам’ятайте, що купити дешево не завжди є правильним рішенням.

Купити карту пам'яті в інтернет магазині MTA.UA.

В інтернет магазині MTA.UA представлені сертифіковані карти пам’яті від відомих виробників. Ви можете з легкістю купити те, що Вам потрібно, адже у нас вигідні ціни. Якщо у Вас виникли питання щодо вибору, подзвоніть нам. Наші менеджери допоможуть купити необхідну Вам модель. Будьте впевнені, карта пам’яті придбана в нашому магазині прослужить довго. Доставка здійснюється по Україні (Київ, Вінниця, Одеса, Луцьк, Чернівці, Харків, Тернопіль, Черкаси, Львів та інші міста).

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових