з 09:00 до 21:00

Карти памяті

Відгуки про товари

хорошая фирма, делает отличную продукцию. карта памяти идёт на 16 гигабайт, что в наше время считается необходимым минимумом. скорость отличная, для зеркального фотика вполне подойдёт (видео не снимаю).

user

Нещодавно придбав таку карту памяті SD виробництва Apacer для відеореєстратора в автомобілі, після встановлення справно працює без зауважень, обєм памяті якраз оптимальний, вартість помірна, та тривалий час гарантії від виробника.

user

Працює з відеореєстратором 2 місяці. Жодних зависань чи глюків не помічено.

user
user

Расширенная гарантия на пять лет, это говорит о том- что производитель уверен в качестве товара. Фактически как выполняется гарантийные обязательства- не известно. Но карта неплохая, идёт в блистере, запись от 6 Мб/сек.

user

Нещодавно придбав таку карту памяті до смартфону, працює стабільно добре, швидко обробляє дані та не зависає, обєму памяті мені якраз в сам раз.

user

Хороша карта памяті, придбав нещодавно таку для відеореєстратора в авто, з моменту встановлення зауважень немає, добре обробляє дані та зберігає.

user

сама карточка не сильно скоростная, но скорость записи не ниже 10 класса- поэтому всё честно. хорошо использовать для смартфона или в видеорегистратор, там где пишется фул шд- карточка с этим справится без проблем. делает неплохая фирма. на чтение показатели куда выше.

user

Карта памяти имеет хороший объём на сегодня, прекрасно подходит для видеорегистратора как на запись событий. Также - хорошо подходит для смартфона. Скорость записи примерно 12 мб в сек- чего вполне достаточно. Цена доступная вполне. Идёт карточка с переходником.

user

Окрім вбудованої пам’яті в телефонах, фотоапаратах, відеокамерах та інших мобільних пристроях є можливість використання зовнішньої пам’яті. Для цього вам знадобиться спеціальна карта певного формату, яка вставляється в відповідний порт Вашого пристрою. Найбільш поширені карти пам’яті формату SD та microSD. Вони використовуються майже у всіх мобільних пристроях, тому вибір на даний момент дуже великий. Як серед такої кількості обрати хороший варіант так, щоб ціна влаштовувала та якість була нормальна? Пропонуємо декілька порад щодо того як вибрати серед всіх карт необхідну Вам.

Якісна карта пам'яті. Як вибрати?

При виборі карти пам'яті слід звертати увагу на:

  • Виробника. Найбільш популярні серед яких: Kingston, SanDisk, Silicon Power та Transcend. Від виробника залежить якість карти пам'яті та може відрізнятися термін гарантійного обслуговування;
  • Об’єм пам’яті. Обираючи флешку треба враховувати скільки інформації Ви плануєте записувати та чи підтримує такий об’єм ваш пристрій. Карта пам'яті з позначкою HC може мати пам'ять від 4 до 64 Гб, а з позначкою XC до 2 Тб;
  • Швидкість запису. Від неї залежить швидкість з якою буде записуватися інформація на карту. Чим більше позначка Class на карті, тим швидше буде запис. Найбільш популярні карти які мають Class від 4 до 10;
  • Швидкість читання. Від неї залежить швидкість з якою інформація зчитується з карти пам'яті;
  • Ціну. Ціна залежить від вище вказаних параметрів, а також від того, чи сертифікований товар в Україні. Пам’ятайте, що купити дешево не завжди є правильним рішенням.

Купити карту пам'яті в інтернет магазині MTA.UA.

В інтернет магазині MTA.UA представлені сертифіковані карти пам’яті від відомих виробників. Ви можете з легкістю купити те, що Вам потрібно, адже у нас вигідні ціни. Якщо у Вас виникли питання щодо вибору, подзвоніть нам. Наші менеджери допоможуть купити необхідну Вам модель. Будьте впевнені, карта пам’яті придбана в нашому магазині прослужить довго. Доставка здійснюється по Україні (Київ, Вінниця, Одеса, Луцьк, Чернівці, Харків, Тернопіль, Черкаси, Львів та інші міста).