10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Клавіатури: Gemix

Відгуки про товари

Шукав маленьку і ця підійдшла, бо має окремі функціональни (F1... F12) та навігаційні (Home, End, PgUp, PgDn) клавіші. На ноуті не міг працювати бо навігаційні та функціональні клавіші були поеднані, а переключати через Fn ще тримаючи декилька інших (CTRL, Shift, Alt) було дуже важко.

user

За свої гроші хороша клавіатура. Добре видно напис на клавішах. Є індикатор включення клавіши «капс лок». Для повсякденних задач вистачає.

user

Клавіатура топ, для кого підсвітка на другому плані можете брати, рекомендую .

user
user
user

Відмінна клавіатура, за свої гроші та поготів. Тактильність клавіш оптимальна для мембранного типу клавіатур, для любителів механічних "друкарських машинок" або ножичних ноутбучних клавіатур, звичайно, буде не те. Одна з небагатьох білих повнорозмірних бездротових клавіатур. Зв'язок тримає добре, добиває навіть на відстані 5 метрів через стінку.

user

Дуже успішна покупка, вона нічим не відрізняється від інших дорожче на 10 доларів клав. Гарна, мені подобається Дякую.

user

Дуже крута клавіатура, яку використовую щодня. Приємний і глибокий хід клавіш, дійсно не створює багато шуму, підставка під зап'ястя це щось. Зовсім не втомлюєшся від набирання тексту чи гри. Симпатична підсвіка, виглядає стильово. Працює в мене вже місяць без жодних нарікань. Тож можу сміливо рекомендувати для будь-яких задач.

user

Посмотрел все обзоры на клавиатуры Razer , понял что эта самая универсальная и без заморочек доступная . Есть более младший собрат v2 , но гулять так гулять) Гравировка Української мови є , регулировка громкости кнопки вынесены тоже в углу . Подсветка и ее разные виды по любому запросу) Столько режимов , минут 30 сидел разбирался … Подставка под руки понравилась что на магнитах , лайк . Можно двигать лево право если у вас есть в этом потребность . Клавиши не шумные по сравнению с механикой . А это то что именно мне и нужно было . Те кто обладают бюджетом выше среднего и среднее не хотят относительно не шумную клавиатуру , можно брать !

user

Я просто в захваті з клавіатури. Почну з зовнішнього вигляду, ідеальне поєднання кольорів. Далі вже береш до рук і розумієш що пластик не такий як в більшості клавіатур зараз, дорожчий, він приємний на дотик. Дуже тактильно приємна, за рахунок АБС кейкапів та світчів. Я до речі ніде раніше не бачив українську розкладку на АБС кейкапах(тут є). ПО доволі зручне, легко все налаштовувати. Це однозначно крутезний девайс. Дякую HATOR!

user