з 09:00 до 21:00

Кондиціонери

ЕКСКЛЮЗИВ

Кондиціонери - це агрегати, що складаються з зовнішнього і внутрішнього блоків. Їх можна застосовувати і для охолодження, і для обігріву. Які бувають кондиціонери Для побутового застосування більш затребувані класичні кондиціонери, що складаються з двох блоків. Інверторні спліт-системи мають плавним регулюванням, що дозволяє точно налаштовувати температуру, а неінверторних - дискретної. Розрізняються спліт-системи і за способом розміщення внутрішнього блоку. Можна придбати напольно-стельовий кондиціонер, касетний, колонний, канальний або настінний.

Критерії вибору


Правильний вибір моделі - запорука комфортного клімату. Важливо врахувати розташування і розмір приміщення, в якому буде встановлено агрегат. В середньому, на 1 кв. м площі має припадати 100 Вт потужності приладу. Важливий параметр для влаштування, якщо той встановлюється в спальні або дитячої, - рівень шуму.

Кондиціонери легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.