з 09:00 до 21:00

Корпуси для ПК

Відгуки про товари

А що за вентилятори ідуть з корпусом?

user

Вишенка на торті - це корпус. До нього брав райзен 5 2600, мат. мсі В350 ПРО VDH, 1650 D6, 16 ОЗУ, ССд М2, 1 ТБ жорствого. Все стало як нада. + хаб для куллерів, так як на мат платі лише 2 роз'єма.

user

Корпус топовый. Полоса на передней панели бомба. И встроенный управлятель подсветки ваще огонь, через него все можно провернуть, кучу вентиляторов влепить. Красота.

user

Вместительный красивый корпус, поместятся любые комплектующие.Использовал с i7-8700 и NVIDIA 2060, проц нагревался до 55, карта около 75 градусов, такое ощущение что спереди плохо берется воздух, для простых систем вполне подойдет. Еще одним минусом является пылезащита, за месяц внутри соберается очень много пыли, хотя корпус стоит на столе, пыль со стола убираю регулярно.

user

Это простой, продуманный и вместительный корпус с приличной схемой вентиляции и толстым железом. Сюда без проблем встанут современные полноразмерные компоненты и большое количество жестких дисков с хорошей вибрационной развязкой. Внешне выглядит тоже неплохо, гармонично смотрятся алюминиевые полосы по бокам. Удобство сборки и укладка кабелей находится на должном уровне. Комплектных вентиляторов нет, но вы можете подобрать их по своему вкусу. Корпус понравится тем, кому надо собрать рабочую систему с хорошей возможностью расширения, а также любителям классики. Однако в данной нише уже появились более интересные модели.

user

Поддерживает ли данный корпус водяное охлаждение?

user

Шукав саме Micro-ATX, під MSI B560 Mortar і Core I5 10400, трохи непокоївся, що через скло попереду буде як духова шафа, проте між склом, та пластиком є щілі, повітря ходить і охолодження норм. У стресс-тесті проц в районі 60 градусів, після двох хвилин з кулером Deepcool S40 і знятим лімітом. VRM ледь теплий як і кулер (не повірив датчикам, зняв скло і помацав пальцем). В іграх камінь приблизно 55 градусів на 4000 Мгц без тротлінгу з старенькою GTX 660 у парі. Не знаю, може якщо поганяти годину у Аїді то й більше набіжить, але якого біса, і так цілком годиться. Коротше - ніяких зауважень до температурного режиму у мене немає. Підсвітка дуже зайшла, купа режимів, регулюється кнопкою, або підєднанням до мамки у 5 вольтовий розєм - грався десь з півгодини, не меньше. Потім включив однотонний режим і забив на неї. Сітки: одна зверху на магніті, друга знизу без магніта і спереду ще одна. Виглядає круто - матовий чорний, глянцеве затемнене скло попереду і збоку, ще й вентилі світяться. Та й ціна невелика, не як кіло плутонія (брав за 1330 грн). Рекомендую.

user

В целом корпусом доволен, Noctua U12A помещается. Удобно разбирать/собирать. Если бы в передней панели было отверстие для вентилятора БП - мог бы назвать его почти идеальным.

user

Корпус отличный, мне очень понравился во всех отношениях.

user

Корпус для ПК не лише виконує функцію захисту комплектуючих від механічних пошкоджень, але й відіграє естетичну та стильову роль.

Правильно підібраний корпус забезпечує комфорт в експлуатації комп’ютера та  є гарантією успішної й ефективної взаємодії усіх комплектуючих системного блоку.

Так, корпуси для ігрових ПК мають бути оснащені кількома роз'ємами під системи охолодження; іміджеві корпуси для компаній і брендів часто демонструють впізнаваний оригінальний дизайн, а персональні робочі комп'ютери, що не потребують додаткових роз'ємів, можуть розміщуватись у найпростіших бюджетних моделях.

Якими бувають комп'ютерні корпуси?

Стандартні корпуси для ПК, незалежно від цінової категорії, мають базовий набір роз'ємів: для материнської плати, оперативної пам'яті, кулерів, периферійних пристроїв та інших важливих комплектуючих, без яких робота комп’ютера неможлива. Класифікують корпуси за трьома основними типами:

  1. Базовий. Має стандартні габарити 410×385×180 мм і класичну комплектацію, необхідну для повноцінної роботи. За дизайном ці моделі відрізняються лише кольором та мінімальними конструктивними рисами.
  2. Міні. Така модель вирізняється компактністю і незначною вагою. Ідеально підходить для робочих або мультимедійних ПК, але для потужних комп’ютерів, які передбачають підключення великої кількості потужних комплектуючих – цей варіант не буде вдалим.
  3. Вежа (tower). Розповсюджений варіант серед геймерів та людей, які за своїм фахом використовують потужні персональні комп'ютери. Особливість таких моделей полягає у можливості встановлювати повнорозмірні комплектуючі. Вежові варіанти оснащені додатковими роз'ємами під кулери, сучасні ATX-материнські плати та інші комплектуючі.

Купити корпус для ПК

Передусім, слід визначитись із метою застосування корпуса та співвіднести її із потужністю і можливостями персонального комп'ютера. 

В асортименті інтернет-магазину МТА представлені найкращі моделі від популярних виробників. Тож ви можете вдало визначитись із необхідним аксесуаром, і купити корпус для ПК враховуючи ваші потреби і бюджет.