з 09:00 до 21:00
Кишеньковий ніж RUIKE P155-W
Кишеньковий ніж RUIKE P155-W
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 0
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 1
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 2
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 3
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 4
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ RUIKE P155-W 5

Кишеньковий ніж RUIKE P155-W

Код: 552923
Закінчився
Продано
Опис

Ніж Ruike P155

Компанія Ruike робить першокласні ножі, які однаково добре підходять як для нарізки продуктів, так і для роботи з тканинами або більш твердими матеріалами.
І модель Ruike P155, незважаючи на досить нестандартну форму клинка, також цілком підходить для всіх вищеописаних завдань.

Лезо представленої моделі виконано у формі Clip-point з трохи завищеними кінчиком по відношенню до лінії обуха і досить «вигнутою гладкою ріжучою кромкою, завдяки чому ніж чудово справляється з різом найрізноманітніших матеріалів.

Для його виготовлення використовується високоякісна нержавіюча сталь марки 14C28N, яка в свою чергу була загартована до рівня 58-60 HRC і відрізняється високою міцністю і корозійною стійкістю.

Одним з переваг цього ножа є можливість отримати лезо як за допомогою двостороннього шпенька, так і спеціальним «плавцем». Таким чином ви зможете швидко привести ніж в «робочий» стан навіть однією рукою.

За фіксацію леза відповідає замок Liner-lock, доповнений спеціальним механізмом Safety-lock, що дозволяє додатково блокувати основний замок для того, щоб повністю уникнути випадкового закриття клинка під час роботи.

Рукоятка Ruike P155, традиційно для подібних ножів від даного виробника, складається з сталевих лайнерів і пари накладок з G10.

Незалежно від кольору накладок, модель Ruike P155 штатно комплектується досить жорсткої сталевий кліпсою, яка надійно фіксує ніж на одязі або спорядження і не дає їй випасти під час руху.

Характеристики Кишеньковий ніж RUIKE P155-W
Довжина леза
Стан товару
Тип замка

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Кишеньковий ніж RUIKE P155-W
Кишеньковий ніж RUIKE P155-W
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових