з 09:00 до 21:00
Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black
Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black
7 810
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ KERSHAW LAUNCH 1 7100BW BLACK 0
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ KERSHAW LAUNCH 1 7100BW BLACK 1
КИШЕНЬКОВИЙ НІЖ KERSHAW LAUNCH 1 7100BW BLACK 2

Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black

Код: 569671
В наявності
7 810 грн

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 1 місяць
Опис

Утворена в 1974-му році, компанія Kershaw є одним з лідерів американського ринку ріжучих інструментів. Безліч виробничих патентів і присуджені надалі нагороди красномовно говорять про високий признаниии серед покупців і фахівців.

Kershaw - це інноваційні технології, фірмовий дизайн і дуже доступна ціна! Kershaw Launch – це автоматичний складаний ніж для щоденного використання. Ніж обладнаний системою Push-button Lock, яка дозволяє відкрити ніж за лічені секунди, а також надійно блокує клинок під час використання. Відкриття здійснюється за рахунок натискання на кнопку для закриття ножа кнопку потрібно утримувати.

Клинок виготовлений з порошкової сталі СРМ154. Покриття BlackWash забезпечує додатковий захист і стійкість до соляної та кислотної корозії. Рукоять виконана з анодованого алюмінію. Знімна кліпса дозволить ефективно використовувати ніж як правші, так і лівші.

В буденності сучасної людини впевнено закріпилися складні ножі, що вміщуються в кишені штанів, куртки або невеликої сумки. Вони так сподобалися людям завдяки своєму компактному розміру і функціональності. Асортимент виробів рясніє різними моделями, що включають в себе як один ніж, так і безліч інших елементів. Найпоширенішими кишенькові ножі – це швейцарські. Вони не тільки відповідають заявленій якості, але і допомагають людині справитися з різними завданнями.

Всі товари такого класу відносяться до холодної зброї, так як хоч це туристичні моделі, хоч міські вони все одно мають гостру частину, і можуть зашкодити людині. Діячі правозахисних організацій прийшли до висновку, що складні ножі впевнено замінюють ножі з фіксованими клинками. Вони перевершують їх по міцності, надійності, розміром і вагою. Крім власної захисту вони застосовуються у більш гуманних цілях використовуються в подорожі, відпочинку на природі, для роботи в польових умовах.

По своїй конструкції складні моделі мало відрізняються від нескладних, хіба що додатковим механізмом, за рахунок якого гостра частина і ховається в ручку. Класичний варіант оснащений клинком з одностороннім заточуванням. Його обертання відбувається за рахунок площині рукоятки. Менш поширені моделі з поворотом ножа перпендикулярно положення клинка.

Характеристики Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black
Довжина леза
Стан товару

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black
Кишеньковий ніж Kershaw Launch 1 7100BW Black
7 810 грн
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових