з 09:00 до 21:00

Ліхтарі налобні: Infinity

Відгуки про товари

На мой взгляд один из лучших налобных фонарей (лично для моих целей). Что меня очень радует, это то, что аккумулятор разместили непосредственно в самом фонаре. Нет громоздкого блока, который куда то нужно девать, и при этом мощность довольно большая. Кому то возможно покажется тяжеловат, но это компенсируется его мощностью, так как можно включить одновременно и дальний и ближний, и все это светит 1400 люмен.

user

Фонарь просто бомба. Простой и удобный в использование,очень компактно сидит на голове, светит классно.

user

Не рекомендую: - без батарейок в комплекті, про що ніде не вказано; - має тільки один режим роботи на відміну від інших аналогічних ліхтариків, що мають три (повна потужність, зменшена потужність і пульсація); - резинка надто коротка, тому туго сидить на голові; - захист від вологи поганий, оскільки конструкція пластикова і єдина резинова накладка на порт для зарядки ледве тримається; - загалом функціонально і візуально відрізняється від зображення на сайті в гіршу сторону, а я маю такий ліхтарик куплений давно і не тут; - їхав дуже довго і мені дзвонили двічі на тиждень, щоб кожного разу перенести "на день-два" Мій висновок: цей ліхтар - погана китайська підробка нормального пристрою, краще б я відмовилась від замовлення і повернула гроші.

user

Замовив ліхтарик, до нього має бути три акумулятори 18650, в комплекті прислали лише два. Повертати не став бо це на подарунок і на свята вже інший не встигну знайти . Купив акумулятор додатково. Прикро що при пакуванні не звернули належної уваги.

user

Недавно приобрел. Если коротко, не пожалел ни копейки потраченной на него. Все знакомые кто брали его в руки были в восторге. Самое главное как он светит. Это нечто. Рекомендую. Думаю тем кто пользовался этим фонариком , будет тяжело найти что то близкое..

user