з 09:00 до 21:00

Мережеві зарядні пристрої для телефонів: Remax

Відгуки про товари

Зарядне якісне. Купив взамін загубленого зарядного пристрою від Galaxy Note 10+. Різниці в зарядці по часу вроді немає. Хороший плюс це те, що зарядний пристій має дуже компактні розміри.

user

Купляв для Samsung Galaxy S20 FE. Порівняно зі штатною 15W зарядкою дана зарядка заряджає швидше хвилин на 20-30, мене влаштовує. Тут купував уперше, сервісом МТА теж задоволений, замовив, повідомили про прибуття, заплатив, забрав, швидко і без проблем.

user

Зарядний пристрій іде іде з вбудованим шнуром,на мікро юсб. Якість хороша, має великий ток заряду, що дає змогу зарядити акумулятор смартфону швидко. Коштує не дорого, при заряді є невеликий нагрів корпусу, але братися можна за зарядний пристрій.

user

Якісний зарядний блок в комплекті з кабелем виробництва Samsung, придбав для зарядки смартфона Xiaomi mi 10, працює справно та швидко зарядажає, помірно гріється, та не видає сторонніх звуків, задоволений покупкою

user

Незамінна штука. Ідеально підходить для мого телефона і швидко заряджає.

user

Дуже гарна зарядка! Досить дешева та якісна. Вилка вздовж зарядки, без проблем поміщається з іншими вилками, якщо розетки мають невелику відстать між собою. Заряджає навіть ноутбук(якщо підтримує зарядку через type-c). Компактна, як для такої потужності.

user
user

Топчик зарядка, оригінал. Для підтвердження заказу зателефонували швидко, і відправили на вихідних!

user
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових