з 09:00 до 21:00

Накладні навушники: Blitzwolf

Відгуки про товари

Купила онучці на день народження ці навушники, дуже сподобався дизайн та те, що є обмеження по гучності. Вона задоволена!

user

Добре сіли, зручні, звуком задоволений, мікрофон теж начебто нічого. Добре універсальне підключення, що зручно. Кабель зручної довжини.

user

Дуже хороші навушники: чистий звук, на голові сидять як влиті(навіть після тривалого сидіння в навушниках раніше боліла голова, тепер — ні. Товар — супер

user

Мені сподобалась, все зроблено якісно, удобно в використані, не душе не мішає. Товар вислали зразу, магазин всім рекомендую.

user

Купила донці такі навушники в рожевому кольорі. Мені подобається, що є обмежувач гучності, є мікрофон. Самі навушники складаються і їх можна зберігати у ящику стола.

user

Відмінний варіант як для прослуховування музики, так і для розмов. Заряду вистачає на довго. На вуха чи голову не давить, як дешеві моделі.

user

Рекомендую до придбання дані навушники, ціна абсолютно відповідає якості

user

Чудові навушники за свою ціну. Як на мене співвідношення якість-ціна ідеальна.

user

Відмінні навушники. М'які амбюшури, щільне прилягання до вух, провід, що відстібається. Відмінний звук, низькі частоти не забивають решту. Основний провід не довгий, але є подовжувач. Універсальна конструкція для ноутбука та пк.

user
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових