Для багатоквартирного будинку, котеджу, офісу, дачі, подорожей... Компактна, мобільна настільна плита стане в пригоді й в приміщенні, і на відкритому повітрі. Така собі альтернатива стаціонарній електричній, індукційній, газовій побутовій техніці за доступною ціною, яка водночас не потребує спеціального встановлення або вбудовування в кухонний острівець.
У нашому каталозі є чотири види портативних варильних поверхонь.
Газова. Підходить для квартир, підключених до магістрального природного газу, або приватних будинків у балонах зі скрапленим газом. Вона оснащена елементарним управлінням, швидко розігріває, готує їжу. При цьому важливо дотримуватися правил безпеки – стежити за герметичністю підключення обладнання та акуратно поводитися з вогнем.
Електрична. Підійде для будь-якого приміщення. Плавно нагрівається до потрібної температури, контролюється інтуїтивно, поступово остигає. Щоправда, доведеться враховувати ціну електроенергії, як і неможливість приготувати їжу за її відсутності.
Індукційна. Варильна панель зі склокераміки, яка передає тепло через дно посуду, при цьому фізично не нагріваючись. Оснащена сенсорним датчиком, цифровим дисплеєм, зручним управлінням, кількома оптимальними режимами готування страв. Серед плюсів плити – безпека, економічність і дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр. При цьому їм потрібен спеціалізований посуд із відповідним маркуванням.
Комбінована. Складається з двох типів панелей – електричної та газової. Ідеальне поєднання, що дає змогу підбирати конфорку під певну ситуацію.
Кожна варильна поверхня має свій тип нагрівальних елементів:
газові конфорки – пальники під решіткою з відкритим вогнем;
Hi-Light – нагрівач із гофрованої спіралі, що моментально розжарюється, під склокерамічною поверхнею;
інфрачервоні – трубчасті ІЧ-випромінювачі з вуглецевою нагрівальною спіраллю;
спіраль – недорога ніхромова деталь, що розташовується під чавунними млинцями, рапідними конфорками, склокерамічними поверхнями;
ТЕН – універсальний бюджетний трубчастий електронагрівач;
індукційні – котушки, що генерують високочастотний струм, створюючи електромагнітне поле для нагрівання металевого посуду.
Деякі плитки оснащені чавунними дисками – ребристими пластинами, під якими знаходиться нагрівальна спіраль.
Перш ніж купити настільну плиту, визначтеся з такими параметрами.
Покриття робочої поверхні. Ділиться на два типи – бюджетне і преміальне.
До першого належать метал, нержавіюча сталь – довговічні, стійкі до механічних пошкоджень і корозії бюджетні панелі, які легко очищуються звичайними засобами. Дорожчими, але ще доступними варіантами будуть емальована сталь, емаль – зовні презентабельні поверхні, невибагливі у догляді.
До преміальних відносяться скло загартоване, склокераміка – стильні, відносно витривалі панелі, які моментально нагріваються. Встановлюються на індукційні поверхні та вимагають обережності при чищенні.
Кількість конфорок. Усі плитки настільні отримують свою кількість нагрівальних елементів.
Одноконфорочна. Компактна плитка, яку беруть для розігрівання і приготування їжі вдома, на дачі, на відкритому повітрі.
Двоконфорочна. Підходить для сімейної пари, яка обмежується універсальними кулінарними стравами.
Триконфорочна. Плитка з двома стандартними великими нагрівальними елементами та одним маленьким. Такий собі універсальний варіант між мобільністю і повноцінністю.
Чотириконфорочна. Традиційна модель для квартир і приватних будинків, яка підходить для приготування безлічі страв.
Тип управління. Механічне представлено кнопкою ввімкнення/вимкнення і фізичними перемикачами температури, електронне – панелями та дисплеєм. Перший варіант недорогий, елементарний в управлінні, а другий – дає змогу налаштовувати температуру з точністю до градуса.
Потужність. Впливає на кількість страв і швидкість їх приготування:
до 1.6 кВт – такі настільні плити підійдуть для розігрівання їжі, елементарних рецептів;
1.6-2.95 кВт – оптимальний варіант для щоденного використання середньостатистичною сім'єю;
3.0-3.55 кВт – вистачить для приготування складної страви або великого обсягу їжі;
3.56+ кВт – достатньо для готування їжі на велику компанію.
Особливості плит. Безпека побутової техніки – одна з головних речей, на які варто звернути увагу. Наприклад, газ-контроль припиняє подачу газу в разі загасання вогню. Інтелектуальне розпізнавання посуду запобігає використанню невідповідного за властивостями кухонного інвентарю. Індикатор увімкнення, автовідключення, захист від перегріву, блокування від дітей – необхідні функції для кожної варильної поверхні. Зверніть увагу на особливості, які поліпшать комфорт – дисплей, таймер, турборежим.
Дизайн. Перш ніж купити плиту настільну, варто заміряти ширину відведеного під неї простору на кухні. У нашому каталозі є моделі:
Зверніть увагу на основний колір техніки, щоб вона вписалася в дизайн приміщення. Вибирайте білий, коричневий, сірий, срібний або чорний варіант. Універсальним і недорогим варіантом буде нержавіюча сталь.
У нашому інтернет-магазині широкий вибір плит від перевірених виробників. Тут є знижки, акції, кешбек – усе, щоб підібрати модель під будь-який бюджет. Доставляємо в Київ і по Україні поштовими службами, а в деяких містах – кур'єром до дверей. Самовивіз безкоштовний. Ваша плитка настільна вже чекає в каталозі МТА!