з 09:00 до 21:00

Ноутбуки

Відгуки про товари

Ну це реально чудо! Неймовірна автономність по-першу, а по-друге продуктивність на М1 вище всіх похвал!! На ньому працювати, та навіть просто сьорчити - одне задоволення. Дуже задоволена. Епл як завжди на висоті по якості))

user

Що ви платите, те й отримуєте. Як і в будь-яких інших продуктах Apple, якість помітна відразу від розпакування до самого продукту. Якісні матеріали зібрані в цей звір машини. Крута сенсорна панель, потужній М1, дуже корисний Touch Bar. Все круто!

user

Перейшов з M1 Air, працює спритно, все подобається!

user

Стильний і зручний ноутбук!

user

Серьезная автономность, не греется, нет писка дросселей.

user
user

Ціна відповідає якості. Усі чітко працює. Стильний

user
user

Давно хотів саме ігровий ноутбук але коштів на серію Рог бракувало а брати щось від інших виробників - не хотів зовсім, як на мене там не та якість. В магазині порадили звернути увагу на серію TUF, пояснили що це трохи бюджетніша але теж ігрова серія від бажаного мною виробника. Придбав, спробував і цілком задоволений! Працює бездоганно, сам по мобі ноут у дуже приємному дизайні і дійсно не атк вибивається що він саме ігровий, що як на мене плюс. Працює дуже швидко і з іграми ніяких бід немає. Характеристики мене цілком влаштовують.

user

Чудовий ноутбук для навчання. Не тупить, добре тримає батарею, не важкий і дуже зручний. Дуже приємно на ньому працювати.

user