з 09:00 до 21:00

Обєктиви

Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

Хороший фікс-фокус об'єктив для портретної зйомки. Має хороший фокус, робить гарну картинку. Також мене порадувала функція, яка подавлює небажані шуми. На мою думку, не гірше за Canon 50mm

user

При выборе штатника на ФФ смотрел на 24-70 и на 16-35. Потестив 24-70, пришел к выводу, что он ни о чем для меня лично. И не ширик и не телевик, для репортажа сугубо. 16-35 совсем для других целей - пейзажи, интерьер, архитектура. Он прекрасен в Европе на узких улочках старого города, он чудесен в помещении благодаря стабу. Резок, отлично собран. Имея 24-70 вам все равно понадобится ширик. Или дорогущий 14-24, на который не ставятся фильтры и где очень легко повредить переднюю линзу или 16-35 с его более удобными фокусными расстояниями. Впрочем, у каждого своим задачи.

user

Думаю пока лучший обьектив который довелось повидать. Покупал в основном для видео на Sony Alpha A7 . Качество картинки как видео так и фото шикарны, детализация и цвета.

user

Це мій перший свій обєктив, і єдиний (якщо не брати до уваги кітовий). Обєктивом задоволений майже повністю (за винятком описаних недоліків). Користуюсь ним всюди, попередній кітовий обєктив покрився товстим шаром пилюки десь далеко на полочці - йому і близько не зрівнятись із тим, що робить цей обєктив. Світлосила дуже велика, іноді вдень при ISO 200 (на моєму NEX-3N це мінімум) фотографії виходять засвітленими (хоча це геть не страшно і виправляється без шкоди для фотографії). Але вночі без штативу всеодно не обійтись. В середньому використовую ISO 200 (іноді 400, ну і в крайніх випадках 800 чи 1600) на повній діафрагмі.P.S. Фотографії оброблюю в Camera RAW. P.P.S. Якщо заглянути йому в око - то там можна побачити космос)) Бездонне таке, чимось заворожує))

user

Объектив классный. Давно хотел себе такой купить. Всем у кого новые беззеркалки Sony А рекомендую. Достойный зум!

user

Существует 2 ревизии с разной диафрагмой. Последняя дает красивые звезды ночью на закрытой диафрагме. У первой с этим все плохоВроде, на ручном автофокусе МДФ меньше чем на авто.Огромная бочкообразная дисторсия. Размытые края (даже с отключенной правкой дисторсии). По резкости по полю в архитектурной и пейзажной съемке этот фикс может проиграть даже недорогим зум объективам зеркальной эпохи (сравнивал через переходник на 42мп).Шарики в боке очень часто некрасивые и с луковыми кольцамиРасширяющие адаптеры очень сильно портят картинку, а стоят почти как сам объектив.Главный плюс - компактность. P.S. Достался дешево по акции.

user

В итоге: за свои деньги - отличный макро-объектив с автофокусом для Sony E, который можно применять и как штатник

user

Давно збирався придбати цей обєктив, передивився безліч фото та відео, а також оглядів і коментарів власників. Тож не було зачарування і всі описані недоліки я готовий був зустріти в цьому склі. Але натомість я отримав прекрасний інструмент. Використовуватиму на А6500, в основному для відео. Та в перший день я випробував цей обєктив у фоторежимі. Відмінна різкість, контраст і кольори. Фокусується тихо й швидко. Оптичний стабілізатор разом з матричним дозволяють знімати відео з рук. Я розглядав як альтернативу мануальні самянги, вдвічі дешевші (один з них у мене був на кеноні) і не жалкую, що взяв Sony.

user

Камера с ним реально превращается в карманную, не больше мыльницы. Это очень удобно, как и ФР 30мм экв очень хорошее для повседневной съемки. На открытой диафрагме резкий центр и мягковатые углы, на диафрагме 4...5,6 резкость и детализация более менее равномерная. 16Мп на мой взгляд разрешает достойно, выше - нет подходящей тушки попробовать на 24мп.

user

Надзвичайно задоволений даним обєктивом та якістю зображення, яку він надає. Прекрасно підходить для спорту та анімалістики.

user

Невід’ємною частиною сучасного дзеркального фотоапарата є об'єктив. В наш час виробники об’єктивів пропонують великий вибір різних моделей для підвищення якості фотографій при конкретних форматах зйомки. Об'єктиви – це такі спеціальні пристрої, які за допомогою оптичних лінз передають зображення на матрицю фотоапарата. Вони мають безліч важливих характеристик, основними з яких є світлосила, фокусна відстань, кроп-фактор, діафрагма та наявність стабілізатора. Перед покупкою об’єктива варто дізнатися на що впливають такі характеристики. На цій сторінці ви можете переглянути об’єктиви та вибрати для себе потрібну модель.

Як вибрати потрібний об'єктив.

В наш час купити об'єктив не проблема, а от підібрати слушний варіант завдання не з легких. Для того щоб вибрати об'єктив перш за все варто визначитися з його призначенням. Сучасні об’єктиви поділяють на такі типи:

  • Стандартні (китові) – найпоширеніший тип об’єктивів, переважно продаються в комплекті з фотоапаратом. Залежно від моделі можуть мати фокусну відстань від 16мм до 200мм та вважаються універсальними, для різних форматів зйомки. Якість фотографії в таких об’єктивах гірша ніж у фіксованих;
  • Портретні – фокусна відстань приблизно 80-120мм. Такий об'єктив підходить для зйомки обличчя;
  • Ширококутні – з фокусною відстанню від 20 до 40мм, підійдуть для зйомки архітектури та пейзажів. Такі об’єктиви візуально зменшують об’єкти, що знаходяться на задньому плані фотографії;
  • Над ширококутні – З фокусною відстанню до 18мм. Кут огляду в таких об’єктивах сягає 180 градусів, а зображення заокруглюється по краях;
  • Телеоб’єктиви – підходять для зйомки віддалених об’єктів. По структурі схожі на підзорну трубу та мають фокусну відстань від 150мм і більше.

Де купити об'єктиви?

В інтернет магазині Мультимедіа ви можете купити об'єктив по вигідній ціні, з доставкою по Україні (Київ, Дніпропетровськ, Чернівці, Харків, Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Львів, Одеса та інші міста). Якщо ви переглядаєте об'єктиви та не можете визначитися який купити, подзвоніть нам і ми допоможемо вам вибрати об'єктив для фотоапарата з урахуванням всіх побажань.

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових