10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Об'єктиви, Виробник: Epson

Об'єктив Epson ELPLM08 Black (V12H004M08)
Немає в наявності
Відгуки про товари

Надзвичайно технологічний об'єктив, який має дуже прогресивний функціонал, має неймовірно швидкий автофокус та хороше ручне фокусування. Порадувала бленда в комплекті. Супер!

user

Отличный объектив с отличной оптикой. Покупкой доволен работает идеально, спасибо.

user

Думаю пока лучший обьектив который довелось повидать. Покупал в основном для видео на Sony Alpha A7 . Качество картинки как видео так и фото шикарны, детализация и цвета.

user

Це мій перший свій обєктив, і єдиний (якщо не брати до уваги кітовий). Обєктивом задоволений майже повністю (за винятком описаних недоліків). Користуюсь ним всюди, попередній кітовий обєктив покрився товстим шаром пилюки десь далеко на полочці - йому і близько не зрівнятись із тим, що робить цей обєктив. Світлосила дуже велика, іноді вдень при ISO 200 (на моєму NEX-3N це мінімум) фотографії виходять засвітленими (хоча це геть не страшно і виправляється без шкоди для фотографії). Але вночі без штативу всеодно не обійтись. В середньому використовую ISO 200 (іноді 400, ну і в крайніх випадках 800 чи 1600) на повній діафрагмі.P.S. Фотографії оброблюю в Camera RAW. P.P.S. Якщо заглянути йому в око - то там можна побачити космос)) Бездонне таке, чимось заворожує))

user

Объектив классный. Давно хотел себе такой купить. Всем у кого новые беззеркалки Sony А рекомендую. Достойный зум!

user

Существует 2 ревизии с разной диафрагмой. Последняя дает красивые звезды ночью на закрытой диафрагме. У первой с этим все плохоВроде, на ручном автофокусе МДФ меньше чем на авто.Огромная бочкообразная дисторсия. Размытые края (даже с отключенной правкой дисторсии). По резкости по полю в архитектурной и пейзажной съемке этот фикс может проиграть даже недорогим зум объективам зеркальной эпохи (сравнивал через переходник на 42мп).Шарики в боке очень часто некрасивые и с луковыми кольцамиРасширяющие адаптеры очень сильно портят картинку, а стоят почти как сам объектив.Главный плюс - компактность. P.S. Достался дешево по акции.

user

при использовании градиентных квадратных фильтров, тяжеловато ловить границу градиента, так как маленькое стекло в обьективе, сам диаметр маленький, а так в целом хороший объектив. рекомендую. да на морозе работает нормально)

user

Давно збирався придбати цей обєктив, передивився безліч фото та відео, а також оглядів і коментарів власників. Тож не було зачарування і всі описані недоліки я готовий був зустріти в цьому склі. Але натомість я отримав прекрасний інструмент. Використовуватиму на А6500, в основному для відео. Та в перший день я випробував цей обєктив у фоторежимі. Відмінна різкість, контраст і кольори. Фокусується тихо й швидко. Оптичний стабілізатор разом з матричним дозволяють знімати відео з рук. Я розглядав як альтернативу мануальні самянги, вдвічі дешевші (один з них у мене був на кеноні) і не жалкую, що взяв Sony.

user

Камера с ним реально превращается в карманную, не больше мыльницы. Это очень удобно, как и ФР 30мм экв очень хорошее для повседневной съемки. На открытой диафрагме резкий центр и мягковатые углы, на диафрагме 4...5,6 резкость и детализация более менее равномерная. 16Мп на мой взгляд разрешает достойно, выше - нет подходящей тушки попробовать на 24мп.

user

Надзвичайно задоволений даним обєктивом та якістю зображення, яку він надає. Прекрасно підходить для спорту та анімалістики.

user