з 09:00 до 21:00

Освітлення для телефонів

Відгуки про товари

Я шукала лампу з великою потужністю і хорошим розсіювачем для своєї роботи. Важливим було також, щоб вона мала великий радіус повороту. Ця модель- ідеальна!! Вона ще й має декілька тримачів для телефона, це зручно.

user

Кільцева лампа стала невід'ємною частиною життя великої кількості людей. У стрічці Instagram постійно трапляються фото, зроблені за допомогою цього пристрою. Визначається це легко: в зіницях зображеної людини відображається яскраве кільце, а сам кадр виходить бездоганної якості.

Що необхідно знати, перед тим, як купити селфі-кільце

Після покупки бажаного пристрою, в уяві з’являються фото бездоганної якості, які викликають захват у друзів та знайомих. Однак часто очікування розбиваються вщент, а фантастичної якості вдається досягти лише одиницям. Все через помилки, допущені під час покупки.

Сфера використання

Зазвичай, кільцеве освітлення необхідне блогерам, візажистам, фотографам. Вони потребують локального світла або просто рівномірного підсвічування потрібної області. Перше, що вимагає уваги – температурний діапазон променів, колір світіння, яскравість. Важливий фактор – можливе мерехтіння, яке залежить від типу стабілізаційного драйвера. Мерехтливе світло не підходить для відеозйомки, а ось на якість фотографій воно майже не впливає.

Потужність

Забудьте про принцип «чим потужніше, тим краще». Так, більшість девайсів мають функцію регулювання потужності, але навіщо переплачувати за зайві вати, які ніколи не стануть в нагоді? Блогерам доведеться шукати потужну модель – від 40 Вт. Нерідко селфі-кільце LED досягає потужності понад 100 Вт, тому вибирати є з чого. Якщо ж ви плануєте нарощувати вії та робити макіяж, то 15-35 Вт буде цілком достатньо.

Розмір

Діаметр кільця знаходиться в діапазоні 18-45 см, він часто взаємопов'язаний із попередньою характеристикою, адже на більшій площі поміщається більше світлодіодів. Однак, останнім часом круглі світлодіоди витісняються більш компактними плоскими елементами, тому зустрічаються пристрої невеликих розмірів та значною інтенсивністю світіння. Крім того, діаметр кільця впливає на спрямованість потоку та здатність лампи освітити необхідну площу.

Кольорова температура

Правильно підібравши відтінок, можна отримати шедевр у будь-якій сфері. Тримач з кільцевим освітленням здатний створювати такі відтінки:

  • Теплий. Температура кольору – в діапазоні 2000-3000 К. Найчастіше використовується для нанесення макіяжу;
  • Нейтральний. Колірна температура – 3000-4500 К. Використовується для фотозйомки, а також для створення професійного макіяжу;
  • Холодний. Від 4500 до 6500 К. Використовується для підсвічування вітрин у магазинах, торгових центрах.

Більшість приладів мають можливість регулювати відтінок із дуже маленьким кроком, а значить – створити бажаний тип освітлення не складе проблем. Правильно підібрана температура позбавить фотографа від необхідності коригувати фотографію, а візажист зможе намалювати бездоганні лінії без втоми очей.

Комплектація

Найчастіше лампи йдуть у комплекті із допоміжними елементами, які полегшують експлуатацію, а також розширюють можливості пристрою. Такий комплект має назву набір блогера, а його складові це:

  • дзеркала;
  • пульти дистанційного керування;
  • акумулятори;
  • тримачі для телефона;
  • дисплей для налаштувань;
  • транспортувальна сумка.

Щоб не переплачувати, бажано відразу визначити кількість необхідних комплектуючих. Деякі й зовсім можна придбати окремо.

Чому МТА заслуговує вашої уваги

Оперативна доставка в будь-яку точку країни, грамотна консультація досвідчених менеджерів, приємна система знижок та бонусів – тільки вершина айсберга. Ми проаналізували 400 моделей в мережі і виявилося, що понад 350 із них програють нам за ціною. В МТА можна купити навіть LED-спалах для телефона, не зволікайте!