з 09:00 до 21:00

Посудомийні машини

Посудомийна машина не тільки ідеально відмиває все кухонне приладдя, а й економить час. А ще – зберігає красу жіночих рук. На перший погляд, придбати такий пристрій простіше простого. Але коли починаєш занурюватися в різноманітність моделей, розумієш, що тут знадобиться докласти зусиль.

Функціональні можливості?

Перш ніж приступити до купівлі, варто визначитися чи потрібна вам та чи інша функція. Ось основні функціональні можливості посудомийок:

  • Автоматична програма. Агрегат сам підбирає оптимальний режим роботи та миє посуд до тих пір, поки не вважатиме його чистим. Ступінь забруднення визначається за допомогою вбудованих датчиків;
  • Швидка мийка. Дає можливість в прискореному режимі очистити малозабруднене кухонне приладдя;
  • Інтенсивний режим. За допомогою високих температур й тривалого робочого циклу видаляє навіть складні забруднення;
  • Ополіскування. Злегка змочує посуд, проте не миє його. Корисно в тому випадку, коли ви збираєтеся пізніше додати ще декілька тарілок чи каструль, однак побоюєтеся, що вже укладений посуд дасть неприємний запах.

Виробники часто обладнають пристрої вбудованим таймером. Він дає можливість встановити точний час початку роботи. Це особливо актуально за наявності двофакторного лічильника (знижена вартість електроенергії в нічний час). У дорогому сегменті зустрічається ще й функція автоматичного визначення жорсткості води. Для пом’якшення застосовують спеціальну сіль. 

Автономна VS вбудована посудомийні машини

Вбудовані апарати можна повністю “заховати” в кухонних меблях. Так зберігається унікальний інтер'єр кухні і заощаджується дорогоцінний простір. Якщо ж потрібно, щоб експлуатація була максимально практичною, а встановлення – простим, вибирайте окремостоячий тип. Моделі мають зручне керування з дисплеєм прямо на дверцятах. До того ж, їх можна в будь-який момент переставити, не заморочуючись із встановленням фасаду.

Останнім часом особливою популярністю користуються портативні пристрої. Вони стануть відмінним варіантом, якщо повнорозмірну модель ніде розмістити. Ці крихітки під'єднуються безпосередньо до крана та розміщуються на стільниці. Попри компактні розміри, посудомийки вміщують в собі від 4 до 6 комплектів посуду. Цього достатньо для 1-2 осіб.

Енергоспоживання та витрата води

Найбільш економними в плані електрики вважаються апарати класу А ++. Так, вони дорожчі, ніж інші, проте в довгостроковій перспективі все одно окуповуються. Часто в інструкції зустрічається така характеристика, як “споживання за цикл”. Вона дозволяє точно розрахувати скільки електрики прилад споживає, наприклад, при щоденній роботі за місяць.

Економними води вважаються моделі, які споживають до 15 літрів за цикл. Більшість пристроїв витрачають близько 20 літрів, це менше, ніж під час ручного миття. 

Захист від протікання

Він подбає, щоб ви не затопили кухню і сусідів. Більшість посудомийних машин захищені за допомогою поплавка та піддона. Коли в піддон потрапляє вода, поплавок піднімається, вимикаючи систему. Шланги часто мають подвійну конструкцію, тому коли рідина потрапляє у зовнішній простір, спрацьовує система захисту. Це дає змогу уникати аварійних ситуацій і встановлювати посудомийку в будь-якому місці.

Уже вирішили придбати нову посудомийну машину? Тоді обов'язково ознайомтеся із нашим асортиментом. Менеджери МТА дадуть відповідь на всі ваші запитання, а ставши учасником нашої програми лояльності є можливість отримувати кешбек із кожної покупки.