з 09:00 до 21:00

Праски

Хіт
Хіт
}

Відгуки про товари

Чудова праска. Швидко нагрівається. Виділяє достатню кількість пару, щоб прасувати навіть дуже мятий одяг. Добре сковзить. Єдине що не вистачає автовідключення(на всяк випадок). Було трохи в крутішій моделі, але вона лише фіолетового кольору. Тому прийшлось брати цю.

user

Хороша праска, швидко нагрівається, шнур довгий,має кілька режимів глажки, для різних типів речей

user

Підошва керамічна, розпрасовує супер. На високій температурі до одягу навіть до синентики не липне

user

Утюг очень добротный, легко скользит, прямо приятно а руки взять. Чувствуется вес, но по мне это скорее плюс чем недостаток. Шнур не короткий.

user

- Швидкий нагрів.- Еко режим.- Справляється з різними тканинами.

user

Красивый и качественный утюг, и на этот раз марка не подвела- все на уровне. Вместительный контейнер для воды, что важно когда много отпариваешь.

user

Нормальный утюг для глажки. Есть все необходимые режимы. Подошва из хорошего материала, скользит легко по ткани, царапается тоже легко, так что осторожно со всякими бирюльками на одежде. Нагревается быстро, мощности хватает, шнур на шарнире, что еще нужно)). 3 месяца полет нормальный.

user

Волу заливать сложно, нет такого как у Филипс- что открыл крышку и прямо с крана проточную воду наливаешь. Стоит не дешего, поэтому есть смысл обратиться к конкурентам. Но! Фирма, она очень серьезная, стильный и современный дизайн, много режимов, ничего не течет и не капает и работает так- как полагается. Утюг создан для работы, подошва качественная, не прилипает к тканям.

user

Хороший утюг за такие деньги, практичный с керамическим покрытием, за долгое время пользования остается малое количество нагара, я так думаю эта проблема всех утюгов.

user

Як вибрати праску

Що важливо враховувати при виборі праски? Наскільки добре він буде справлятися зі своїм завданням. І впливає на це, в першу чергу, матеріал підошви. Навіть якщо ви хочете купити праску недорого, неодмінно зверніть увагу на цей момент.

Види підошов прасок


  • Алюмінієва підошва вмить нагрівається, має невелику вагу, а ще невисоку ціну. Тому якщо ваше головне бажання - знайти найдешевший праска, вибирайте такі моделі. Правда, слід пам'ятати, що алюміній - метал м'який, і його легко пошкодити, банально «наїхавши» на гудзик або блискавку.
  • Підошва з нержавіючої сталі досить міцна і довговічна, легко миється, добре ковзає, відрізняється хорошою теплопровідністю. Серед відносних недоліків варто відзначити лише пристойний вага праски.
  • Тефлонова підошва являє собою все той же алюміній, тільки покритий спеціальним сплавом. В результаті при незмінному вазі і швидкості нагріву, підошва стає трохи міцніше.
  • Керамічна підошва є найсучаснішою - вона ідеально ковзає по тканині і має невелику вагу. Але, як і тефлон, кераміка досить тендітна, боїться падінь, ударів і неакуратне поводження. Незважаючи на «модність» покриття, з ним випускаються навіть недорогі праски.

набір функцій

Залежно від того, що ви плануєте гладити, слід вибирати і необхідні функції праски.

Відпарювання стане в нагоді тим, хто часто гладить костюми або одяг з делікатних тканин. Розбризкування води - функція, яка стане в нагоді будь-кому. Але якщо праска не обладнаний фільтром, а ви не хочете заливати в нього дистильовану воду, то досить швидко розприскувач вийде з ладу.

Рішенням може стати функція самоочищення від накипу, але, як ви розумієте, такий «наворочений» праска купити дешево буде непросто.

На сайті MTA.ua ви знайдете праски з функцією відпарювання, розприскувачем, протикраплинний системою і самоочищенням, а ціна вас приємно здивує.