з 09:00 до 21:00
Ресивер World Vision T624A
Ресивер World Vision T624A
РЕСИВЕР WORLD VISION T624A 0
РЕСИВЕР WORLD VISION T624A 1

Ресивер World Vision T624A

Код: 381918
Закінчився
Продано
Опис

Новинка 2020 року World Vision T624A - Модель середньої цінової категорії на новій апаратній платформі з високопродуктивним процесором NationalChip GX6701 та нової графічною оболонкою.

Прийомна частина побудована на чіпі MXL608, має високу чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу, в результаті користувач отримує стабільність трансляції та якісне цифрове зображення на екран свого телевізора.

В моделі World Vision T624A присутня можливість підключення о бездротової мережі інтернет через зовнішній USB Wi-Fi адаптер, оскільки не всі моделі адаптерів підходять для реалізації такого виду з'єднання, то докладна інформація зазначена в характеристиках пристрою.

При підключенні до мережі інтернет користувач отримає додатковий програмний функціонал - це оновлення ПЗ по мережі, плеєр IPTV, інформацію про прогноз погоди на тиждень в додатку «Погода», онлайн-кінозал Мегого з величезною медіатекою фільмів, серіалів та мультфільмів.

Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.

У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики, стартове завантаження телеприставки в режимі IPTV плеєра, регулювання яскравості LED дисплея як в робочому режимі, так і режимі очікування.

Корпус пристрою виконаний з металу, на лицьовій панелі розташований чотиризначний семісегментний LED дисплей що відображує номер активного каналу, в лівій частині під назвою моделі розташований USB роз'єм стандарту 2.0, праворуч від дисплею розташовані кнопки: POWER, MENU, CH +/-, OK, VOL +/- .
Тильна сторона телеприставки містить всі необхідні виходи для підключення до телевізора: ANT IN, HDMI, AV OUT 3.5 jack, та другий порт USB 2.0.

Модель World Vision T624A комплектується навчаємим пультом World Vision®.

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:

При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, в гарантійному талоні, та на упаковці) реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо загублені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Характеристики Ресивер World Vision T624A
Основні
Роздільна здатність
1080i/p, 576i_50Hz, 576i_25Hz, 576p, 720p
Стандарти
Стандарти цифрового ТБ
DVB-C, DVB-T
Роз'єми і підключення
Інтерфейси
Wi-Fi, USB
Роз'єми
S-Video, HDMI
Додаткові можливості
Додаткові функції
підтримка IPTV, запис телепрограм, оновлення ПЗ, Timeshift, вихід в Інтернет
Умови товару
Стан товару
Новий

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Ресивер World Vision T624A
Ресивер World Vision T624A