з 09:00 до 21:00
Складаний ніж RUIKE P875-SZ
Складаний ніж RUIKE P875-SZ

Складаний ніж RUIKE P875-SZ

Код: 553103
Закінчився
Продано
Опис

 

Опис складного ножа Ruike P875-SZ:

Цей ніж призначений для тих, хто в захваті від варіанту Ruike M875-TZ, але при цьому віддають перевагу лезо із сталі 14C28N і ручку зі сплаву 420. Ефектна складна модель, на рукояті є гравірування у вигляді орнаменту з жимолостю. Жимолость за традицією вважається символом добрих побажань. У ножі є захисний механізм BetaPlus, який запобігає випадкове закриття клинка. Компактна модель стане в нагоді туристам, мандрівникам, і цілком підходить для щоденного носіння. Дуже зручний, легкий, гарний ніж.

Форма клинка – drop point. Такий тип леза однаково ефективний і при нарізуванні, і при наколюванні. Часто клинками форми drop point мають ножі, які активно застосовуються туристами. Довжина ножа досягає 20,8 сантиметри, а довжина клинка становить 8,9 сантиметри. Товщина леза – три з половиною міліметри.

До складу леза увійшла сталь марки 14C28N, захищена від корозії. Даний сплав відрізняється оптимальним хімічним складом, що дає стали такі якості, як висока твердість і відмінне збереження ріжучої кромки. Лезо з подібної стали без проблем піддається переточування, при цьому ріжуча кромка добре зберігається. Жодних микросколов і замінов леза при експлуатації ножа. Твердість металевого сплаву досягає показника в 58-60 одиниць по Роквеллу, що вважається досить високим значенням для такого типу інструментів.

Міцне, зносостійке виріб, комфортно при захопленні. Рукоять ножа зроблена з використанням сталі марки 420, захищеної від впливу іржі. Склад даного сплаву такий: вуглецю – 0,15%; марганцю – 0,10%; хрому – 12-14%; кремнію – 1%; фосфору – 0,04%; сірки – 0,03%. Такий сплав хоча і не дуже добре тримає заточку, але при цьому він захищений від корозії.

У ножа є замок типу Frame lock, що, по суті, є різновидом лінійного замку Liner-lock. Це проста конструкція, надійна, включає в себе замикаючу пластину, яка в свою чергу є частиною іншої пластини, що утворює ручку вироби. Для зручності користувача в моделі передбачили кліпсу. З її допомогою можна прикріпити ножа до кишені, зафіксувати його на поясі або прикріпити, наприклад, до рюкзака. Важить цей гарний, міцний і ефективний ніж 140 грам. Фірма дає гарантію на цю модель – п'ять років.

Ніж буде добре служити активним і діяльним людям: дачникам, туристам, мисливцям, рибалкам, мандрівникам та іншим категоріям осіб. Будинку в побуті також матиме користь. А його приємний дизайн буде оцінений по достоїнству любителями прекрасного.

Характеристики моделі:

  • тип – складаний ніж;
  • призначення: туристичний, варіант EDC-носіння;
  • тип леза – drop point;
  • клинок із сталі 14C28N;
  • рукоять із сталі 420;
  • твердість: 58-60 одиниць по Роквеллу;
  • у довжину досягає 20,8 сантиметра;
  • довжина леза: 8,9 сантиметра;
  • важить 140 грам;
  • замок: Frame lock.

Гарантія – п'ять років.

 

Характеристики Складаний ніж RUIKE P875-SZ
Основні
Тип
складані, мисливські, туристичні, рибальські, кишенькові
Тип замка
Liner lock/Framelock
Функціональні особливості
Кількість інструментів
10
Довжина леза
89 мм
Умови товару
Кількість в упаковці
1 шт
Стан товару

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Складаний ніж RUIKE P875-SZ
Складаний ніж RUIKE P875-SZ
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових