з 09:00 до 21:00

SSD диски

Хіт
Безкоштовна доставка
Хіт
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

Противоречивый и уникальный одновременно NVMe SSD малого объёма, с DС защитой от потери питания. Годится для серверов и мини-датацентров, поэтому по такой высокой (в 2 раза выше популярнейшего Кингстона А2000) цене. Контроллер здесь Phison E12 модифицированный - очень удачный, всем известный, быстрый, но греющийся.Чипы памяти собственного производства, несвежей нарезки, типа 3D TLC.Есть микросхема DRAM-буфера, тоже собственная. DRAM-буфер в диске есть, 512 Мб, но от него ускорения записи недолго.После форматирования в Виндовз стало доступно ок. 223 Гб.Линейные скорости: чтения - от 2000, записи - до 300 Мб/с (показатели чтения на уровне конкурентов SX8100, P2, P34A60, 220S, но запись - ниже SATA :))).При одновременной непрерывной записи данных большого объёма реальная его скорость не проседает. Плюсы данного SSD: быстрое последовательное чтение малых файлов, мелкоблочные чтение, быстрый запуск игр и приложений, разархивирование файлов.Диск при 5-минутной работе с разноблоковым чтением нагрелся до более 70 градусов - это много, нужен радиатор охлаждения. В рабочих задачах держит температуру до 40 градусов Цельсия, что приемлемо. Ресурс перезаписей достаточный - 248 TBW : на протяжении всего гарантийного срока можно записывать ежедневно по 110 Гб.

user

Установил на него многопользовательские игры, загрузка крайне быстрая.

user
user

Брав для молодшого брата під систему, поки на САТА2, звичайно всієї швидкості немає, але система працює в рази швидше. Наступного місяця обновлю свій ПК і віддам йому свої комплектуючі, вже на САТА3 думаю брат буде ще більше задоволений.

user

Пользовался до того 860 EVO, впечатления положительные, для старого ноутбука нужна была срочная замена умирающему диску, купил этот. Тупо посекторно скопировал, потом сделал trim, всё работает без проблем. Ничего переставлять не пришлось, только в разы быстрее стало.Рекомендую как способ поднять производительность систем, куда нельзя поставить NVMe.

user

Покупал в ноутбук на замену HDD

user

Ультрабюджетный SSD форм-фактора 2.5 с SATA-интерфейсом, в пластиковом корпусе, безбуферный - для дешёвой сборки.Контроллер здесь SM2258 - бюджетный, медленный, устаревший.Чипы памяти не удалось определить.Реальный объём после форматирования в Виндовз - 238 Гб.Немного уступает другим бюджетным SATA-дискам (SU650, CL100, A400, GX1), в бенчмарках, но не в реальной работе.Линейные скорости норм: чтения - до 500, записи - 460 Мб/с. При одновременной непрерывной записи данных объёмом от 11 Гб скорость просела сначала до 300, а потом ещё в шесть раз.Плюсы SSD: быстрые последовательное и мелкоблочное чтение, быстрый запуск игр и приложений, быстрое разархивирование файлов.SSD при минутной непрерывной записи нагрелся максимум до 55 градусов - это хороший показатель. Температуры в реальной работе находились в районе 38 градусов Цельсия.Официальный ресурс перезаписей небольшой - 120 TBW, но его будет достаточно для простого дом. ПК.

user

Перший який я брав виявився бракованим і був замінений по гарантії, тому після заміни працює добре, як для дешевого (самого дешевого якого я найшов ссд, більш ніж добре). Тести скріги на фото по його швидкостях, та які там дані від чіпа.

user

Взял недавно данный SSD , скорость по сравнению с обычный внешним HDD просто огромная , да и главное не боится небольших ударов или подобного

user

SSD-диски не тільки зберігають всі необхідні файли, а й пришвидшують роботу ПК та ноутбука. В нашому каталозі їх понад 600. Проте є характеристики, на які обов’язково потрібно звертати увагу перед тим, як щось купувати. 

SSD-диски бувають 2-х видів:

Внутрішні пристрої під’єднуються до материнської плати всередині конструкції комп’ютера. Зовнішні SSD-диски більше схожі на флешку, мають вологозахист та підключаються через зовнішній USB-роз’єм. Ідеальний варіант для транспортування. 
 

💾 Об’єм пам’яті

Чим більше інформації може вмістити в собі накопичувач, тим краще. Але від об’єму пам’яті напряму залежить вартість пристрою. В нашому каталозі є SSD-диски з ємністю від 64 до 8 000 Гб. Проте обирати модель потрібно залежно від власних потреб:

 • 120 Гб. Ідеальний варіант для слабо завантажених комп’ютерів, які використовуються для соцмереж, серфінгу в інтернеті та простих офісних завдань. 
 • 250 Гб. Дозволяють працювати з графікою, зберігати музику та інші невеликі мультимедійні файли. 
 • 500 Гб. Золота середина серед SSD-дисків. Можна користуватися будь-якими програмами, зберігати фільми, серіали та інші файли.
 • 1000 Гб і більше. Чудовий варіант для геймерського комп’ютера, адже дозволяє зберігати навіть дуже великі за обсягом ігри.

Враховуйте, що не весь об’єм пам’яті SSD-диска вам буде доступний. Близько 50 Гб займуть системні файли ОС, плюс завжди потрібно залишати 15-20% вільного місця, щоб диск працював швидко та коректно. 
     

⏲ Швидкість читання та запису

Від цього параметра залежить швидкість роботи комп’ютера, завантаження та передача файлів. В нашому каталозі є SSD-диски зі швидкістю роботи від 400 до 7 000 Мб/с. Обирати модель потрібно під власні потреби:

 • до 500 Мб/с. Найпопулярніша швидкість SSD-накопичувача. Ідеально підходить для середніх ПК, які використовуються для офісних завдань, серфінгу в інтернеті, навчання. 
 • до 5 000 Мб/с. Корисна для геймерських комп’ютерів.
 • понад 5 000 Мб/с. Преміальна конфігурація SSD-диска, яку часто використовують програмісти, контент-кріейтори та інші спеціалісти.  

Зауважте, що на швидкість SSD впливає його заповненість та інтерфейс підключення 👇
    

🔌 Інтерфейси

З їх допомогою SSD-диски під’єднуються до материнської плати. Роз’єми напряму впливає на швидкість роботи з інформацією. Маємо в каталозі внутрішні SSD-диски з усіма популярними портами:

 • SATAНайбюджетніший роз’єм. Має 3 покоління, швидкість останнього – до 6 Гбіт/с.
 • SATA-Express. Зустрічається дуже рідко. Швидкість до 10 Гбіт/с. 
 • PCI-EМає 4 покоління та до 16 смуг (чим їх більше, тим вища швидкість). Пропускна здатність останнього покоління з максимальною кількістю смуг сягає 32 Гбіт/с. 
 • SASПризначений для потужних серверів та комп’ютерів. Швидкість – до 12 Гбіт/с.

Для приєднання зовнішніх SSD-дисків використовуються стандартні USB-роз’єми.
 

🖥️ Форм-фактор

В нашому каталозі є SSD-диски з усіма популярними форм-факторами:

 • 2,5”. Простий та найпопулярніший стандарт, який підходить для більшості старих та нових комп’ютерів.
 • mSATA. Цінується за свою компактність та бюджетну ціну.   
 • M.2. Надзвичайно компактний, тому підходить для ультратонких ноутбуків. Під'єднується напряму до материнської плати та має більшу швидкість. 
 • U.2. Здатен записувати дані на ноутбук з рекордною швидкістю. Підходить для роботи з важкими та ресурсними програмами, іграми.

Важливо перед вибором форм-фактора впевнитись, що його підтримує материнська плата вашого комп’ютера.
 

🧐 Чому варто купити SSD диск саме в МТА

У нашому каталозі є накопичувачі з будь-яким набором характеристик – від бюджетних до найшвидших з рекордною ємністю. А ще – в МТА ви отримуєте:

 • ✅Гарантію від 3 до 5 років;
 • ✅Оперативну доставку протягом 1-3 днів по Україні;
 • ✅Кешбек на всі товари, який можна витратити на наступні покупки.

І найголовніше – ми постійно слідкуємо за новинками та додаємо в каталог тільки перевірені бренди, щоб ви були впевнені в надійності SSD-диска.