з 09:00 до 21:00

Телефони та смартфони

- 200 ₴
- 200 ₴
+4
Подарунок
- 200 ₴
+4
- 200 ₴
+4
- 200 ₴
+4
+1
+1
+1
+1
- 200 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴

Відгуки про товари

Все ж таки телефон коштує своїх грошей. Швидкість роботи, загалом швидкодія, це космос, тут питань не може, від слова зовсім. Фото на виході, як картинки з пінтересту.

user

Чудовий продукт. Багато переваг (плюсів). Багато хороших рис. Добре працює та має гарний дизайн. Тривалий час автономної роботи. Три лінзи ідеальні.

user

ЦП вже заслабкий для 10-го андроїда: запускаєш якийсь додаток - музика починає гикати, прокрутка якогось google maps - це тортура. Раз на кілька місяців вимагає перепрошивки: то пише dm-verity corruption і не завантажується, то стає цеглиною просто під час розмови.

user

Прислали китайську версію у відкритій коробці, із зарядкою з вилкою під китайські розетки та перехідником під наші розетки. Про такі ньюанси ні слова не було сказано ні на сайті чи під час дзвінку-підтвердженні замовлення від служби підтримки. Що це за продажі ліваку\"контрабасу"? Чому не інтернаціональна версія? Чому коробка була відкрита і пошарпана? Хтось вже відмовився? Ну, я теж відмовився. Китайську версію я можу купити і на Аліекспресі, запаковану і дешевше.

user

В міру великий екран, все чудово виглядає, зручний у руці. Камера відмінна, крутіше шукати сенсу не бачу. Продуктивність в іграх влаштувала на всі 100, думав буде слабше, за фактом літає. Батарейки для мене достатньо, з 8 ранку, вистачило до 6 вечора, при тому, що постійно заходив у ігри.

user

Купила собі цей смартфон мрії! Я дуже задоволена!

user

Взяв собі такий, яскравий екран, гарно працює, якісні матеріали, гарна ціна

user

Користуюся телефоном 5-й місяць, все тягне, зависань не було, спокійно можна грати в ігри, за таку ціну це найкращий вибір, плюс камера хороша.

user

Пам'яті тут як раз те, що мені треба! А камера просто неймовірна!

user

Замовив цей телефон одразу, як побачив його в наявності! Це прям кохання з першого погляду!

user