10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Термопасти

Хіт
Відгуки про товари

Термопаста в виде густого средства, идёт в шприце и выдавливается также. Качество хорошее, неплохая теплопроводность. Хватает примерно на пару лет, затем желательно заменить. Цена норм.

user

Лучше этой пасты только жидкий металл. При наличии сайта сравнения цен, можно купить 8 грамм по цене 4-х.

user

Отримав Arctic MX-4 старого випуску, у картонній коробочці, не "2019 Edition". Але думаю, що різниці немає.

user

Отличная термопаста, реально удалось на 10 градусов уменьшить температуру горячего процессора. Однородная консистенция, отлично наносится на поверхность тонким слоем. В общем, отличная термопаста!

user

Порекомендував знайомим при обслуговування ноутбука (процесор почав тротліти).Після заміни процесор 56 градусів, відеокарта 48.Моніторинг CPUID HWMonitor, навантаження CPUID powerMAX.

user

Брал под замену комплектой от водянки. Процессор непростой в охлаждении, 5800х в стоке и разгоне тоже. Получил до 5С выигрыша в температуре за счет как теплопроводности, так и консистенции. NT-H2 реально получается размазать очень тонким слоем. Несмотря на цену паста очень выгодная, при правильном нанесении ее хватит надолго.

user

если перед нанесением не нагреть, то кулер сильно прилипает к процу. с ней снимать кулер с проца надо максимально аккуратно, а то можно выдрать проц из сокета, лучше всего снимать пока проц тёпленький - нагрел стресс тестом, вырубил комп и снимаешь кулер.в общем если уже GELID то берите GC-Extreme, на не особо мощные процы как Zen2/Zen3 Ryzen в стоке сойдёт (после изначального перегрева/прогрева), но для них лучше брать Arctic MX-4 или GD900 - ничего не потеряете.

user

Легендарна термопаста. Дуже чудові показники теплопровідності + вигідна упаковка для тих, хто займається збіркою пк. В цій термопасті класно те, що через рік вона не втрачає свої властивості.

user

Рекомендую! Гарне продовження лінії після МХ-4 та МХ-5

user

Термопаста – спеціальна речовина, яка покращує теплопередачу між елементом, що виділяє тепло і охолоджувальною системою. Якщо кулер нещільно прилягає до кристалу або кришки процесора – з'являються мікрощілини. Теплообмін у таких ділянках погіршується, адже повітря – не найкращий провідник тепла.

Термопаста здатна заповнити ці порожнечі і стати сполучною ланкою у процесі відведення тепла. Засіб повинен легко заповнювати простір і витримувати довгі теплові навантаження. Змінювати термоінтерфейс рекомендовано після року роботи.

Параметри для вибору термопасти

  • Теплопровідність – головний показник ефективності термопасти. Це кількісна характеристика, яка визначає здатність передачі тепла. Вища теплопровідність означає кращий теплообмін і якість термопасти.
  • Температурний та тепловий опір – визначають як часто доведеться змінювати термопасту і скільки часу засіб зберігатиме свої властивості.
  • Стійкість до перепадів температур 
  • Пластичність і в’язкість. Консистенція термопасти не має розтікатися, проте надмірна твердість також додає складнощів у нанесенні. Візуально речовина має нагадувати зубну пасту.

Види термопаст

Основою термопаст є порошки з відповідними показниками теплопровідності: нітрид; графіт; метали (срібло, мідь); алмази в розпорошеному вигляді. Необхідним складником є і синтетичне масло або суміш з низьким рівнем випаровуваності.

Термоінтерфейс може мати такі форми:

  • Теплопровідні пастоподібні сполуки;
  • Полімеризовані теплопровідні сполуки;
  • Теплопровідні клеючі суміші;
  • Теплопровідні прокладки;
  • Припої і рідкі метали.

Яку термопасту обрати

Щоб визначитись, який термоінтерфейс краще підійде для захисту комп’ютера, варто проаналізувати дані виробника, зазначені на упаковці та порівняти їх із рекомендованими параметрами:

  • Теплопровідність має бути не нижчою, ніж  3 Вт/м*К. Дедалі вищий показник свідчить про кращий теплообмін між деталями;
  • Рівень в’язкості має коливатись у межах  150-500 Па*с (паскаль за секунду);
  • Важливими показниками, які допомагають вибрати термопасту, є мінімальний рівень токсичності та  робочі температури в діапазоні 150-200 °C.
  • Оптимальною основою термопасти може бути металева чи керамічна. Вуглецева змазка демонструє найефективніші характеристики, проте вона має високу вартість;
  • Зносостійкість – важливий момент вибору термоінтерфейсу. Задовільним вважається показник 12 місяців.

МТА представляє широкий спектр термопаст від популярних виробників у кількох цінових сегментах. Враховуючи потреби клієнтів, інтернет-магазин пропонує й різноманітні варіанти упакування: банка, пакет, тюбик, шприц