Точки доступу Apple

ПОКРАЩУЄМО СВІЙ WI-FI ЗА ДОПОМОГОЮ ТОЧКИ ДОСТУПУ Apple?

Інтернет став не замінною частиною життя багатьох людей. Згідно свіжих даних  в 2017 році інтернет аудиторія України складає понад 21 млн користувачів. Саме тому якість інтернет зв’язку стає всі більш важливим питання. 

Раніше для комфортного використання інтернетом було достатньо одного роутера(маршрутизатора), проте тепер кількість пристроїв в мережі значно збільшилась та і об’єми файлів теж значно зросли. Якщо раніше в будинку був в основному 1 комп’ютер, то тепер часто є ще кілька ноутбуків та смартфонів.

Саме тому для забезпечення якісного та стабільного зв’язку варто використовувати точку доступу, що дозволить підсили сигнал вашого Wi-Fi та цим самим збільшити комфортність веб серфінгу. Точка доступа Apple ідеальне рішення для екосистеми епл.   

ЯК ВИБРАТИ ТОЧКУ ДОСТУПУ Apple?

точка доступа Apple купить

Отже, точка доступа потрібна для того, щоб підсилити рівень бездротового сигналу та забезпечити більш стабільний доступ до інтернету в зручному для вас місці

При виборі точки доступу Apple варто звертати увагу на наступні параметри:

  • Версія протоколу Wi-Fi. Зазвичай всі сучасні точки доступу підтримують актуальні стандарти протоколу Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, проте деякі старіші ноутбуки або телефони можуть не всі з них  підтримувати, тому навіщо платити більше.
  • Швидкість Wi-Fi. Максимальна швидкість передачі файлів з якою зможе працювати точка доступа. В більшості випадків 150-300 мбіт/сек для домашнього використання буде більш ніж достатньо.
  • Частота роботи Wi-Fi. Точки доступу працюють в 2 частотних діапазонах 2.4 та 5 ГГц. І знову ж таки, якщо ваша техніка підтримує 5 ГГц частоту тоді чудово, в іншому випадку не переплачуйте за не потрібні технології.
  • Конструкція антен. Антени бувають двох типів, вбудовані та зовнішні. Перші дозволяють надати точці доступу епл будь-якого зовнішнього вигляду. Зовнішні часто мають можливість заміни на більш потужні, що доволі важливо та корисно

Купуючи точки доступу Apple ви отримуєте найкращу якість. До плюсів точок доступу Apple можна також віднести високу якість та ідеальну роботу в екосистемі.

КУПИТИ ТОЧКУ ДОСТУПУ Apple НА MTA.UA В ЛЬВОВІ, КИЄВІ, ЧЕРНІВЦЯХ ТА ОДЕСІ.

Купуйте цифрову техніку в інтернет-магазині mTa.UA. Для швидкого підбору необхідного товару ви можете скористатися фільтрами на сайті або звернутися по допомогу до менеджера. Оплата може здійснюватися готівковим або безготівковим  методами. Отримати товар можна самостійно в наших магазинах або замовити доставку до Львова, Харкова,  Дніпропетровська, Одеси, Києва та інших міст України Новою Поштою.

СПОЧАТКУ:
Показувати: Список Сітка
Відображати:

Технічні характеристики: Режим роботи: точка доступу | Версія протоколу Wi-Fi: 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a | Швидкість Wi-Fi: 600 Мбіт/с | Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц | Конструкція антен: вбудовані | Живлення: 100-240 В, 50-60 Гц, 0.2 А | Додатково: одночасна робота в двух діапазонах 2.4 ГГц та 5 ГГц, Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), корпоративний WPA/WPA2, WEP (40 і 128-розрядне шифрування), фільтрація MAC-адрес, 802.1x, PEAP, LEAP, TTLS, TLS, FAST, NAT, DHCP, PPPoE, VPN (IPSec, PPTP и L2TP), SNMP, IPv6