з 09:00 до 21:00

Товари для свят

Створення урочистої атмосфери – справа, яка вимагає творчого підходу і цікавих ідей. Для особливого настрою варто знайти спеціальні товари для свята. Підібравши вдалі аксесуари, можна визначити тематику, настрій, специфіку заходу.

Перед покупкою товарів для свята необхідно вивчити їх характеристики та проаналізувати асортимент. Складовими вечірок, весіль та випускних є:

  • повітряні кулі;
  • гірлянди;
  • бенгальські вогні;
  • фотобутафорія;
  • хлопавки.

Аксесуари для яскравого святкування 

Гарний настрій, подарунки, торт – це святково та весело. Ще цікавіше буде влаштувати тематичний день народження. З витриманою стилістикою квітів, зі святковими гірляндами, гелієвими кульками під стелею, і звичайно ж, незвичайними свічками в торт, щоб загадати найпотаємніше бажання.

Влаштувати свято в тематичному стилі не так складно, як здається на перший погляд. Ми радо готові допомогти вам у цьому. Інтернет-магазин МТА пропонує товари для вашого найкращого свята.

Товари для дня народження

Свічки для тортів – популярна традиція, що набуває сучасного звучання. З року в рік ми прикрашаємо солодкі частування оригінальними свічками, щоб влаштувати незвичайну презентацію. Якісні матеріали, яскраві і незвичайні форми – допоможуть зробити іменинний торт особливою й незабутньою прикрасою столу.

Ці аксесуари не просто повідомляють гостям про кількість років іменинника, але є оригінальною декорацією, завдяки великому вибору дизайнів: 

  • свічки-цифри
  • свічки для торта
  • підсвічники

Які ж свічки в торт вибрати

Вибір свічок на день народження залежить від того, який торт планується на свято і особистих уподобань іменинника. Мінімалістичний десерт, без особливих прикрас, доречно буде доповнити фігурними свічками або спеціальними цифрами. 

Для тортика з фігурами із мастики або марципана краще купити свічку-цифру з невеликою прикрасою або у вигляді маленьких фігур на спеціальних підставках (вони не псують покриття торта, легко вставляються). 

Якщо хочеться незвичайного рішення – можна обрати музичну або «магічну» свічку, яку неможливо задути. 

Важливе і майже сакральне значення має момент загадування бажання іменинником – потушена свічка дає поштовх реалізації мрії. Це особливо важливо для дітей, тому є сенс комбінувати “магічну” свічку та феєрверки-фонтани зі звичайними іменинними свічками.

Матеріали, з яких виготовлені товари для свят

Варто уважно обирати аксесуари і декор для свята. Дешеві китайські товари можуть містити шкідливі матеріали, гаснути чи залишати сажу під час горіння. Фарби у товарів для стата мають бути натуральними й не містити небезпечних елементів. А підставки для святкових свічок варто купувати неметалеві, щоб уникнути вмісту свинцю.

Купити товари і декор для іменин можна в МТА за ціною від 79 грн. Бутафорія в тематичному стилі запам’ятається надовго не тільки головному імениннику, але й гостям свята.