10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00
Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7)
Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7)
5 699
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 0
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 1
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 2
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 3
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 4
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SONY LINKBUDS S BLUE (WFLS900NL.CE7) 5
Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7) 6

Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7)

Код: 842502
В наявності
6 999 грн
5 699 грн
Обраний колір: Blue

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 12 місяців
Опис

Стильні кольори

Виберіть той із трьох красивих матових кольорів для своїх навушників, який вам найбільше подобається. Чохол буде такого ж кольору.

Комфорт увесь день

Вага LinkBuds S складає приблизно 4,8 г, це найкомпактніші і найлегші у світі бездротові навушники з шумопоглинанням та звуком високої роздільної здатності. Це досягається за рахунок невеликого динаміка, а також поєднання Bluetooth Audio SoC (System on Chip) і якісного процесора шумозаглушення на одній мікросхемі. На 40% менше, ніж WF-1000XM4.

Зручна та надійна посадка

Ергономічний дизайн LinkBuds S ідеально відповідає формі людського вуха для більш надійної посадки. LinkBuds S розроблено з урахуванням великих даних про різні форми вух, зібраних з моменту випуску перших у світі навушників-вкладишів у 1982 році, а також аналізу чутливості. Завдяки цьому вдалося досягти ідеальної форми, що підійде більшості людей.

Чіткі навколишні звуки та високоефективне шумозаглушення

Ці повністю бездротові навушники поєднують у собі дві найкращі якості: неймовірно чіткий звук навколишнього середовища, характерний для продуктів Sony, коли вам потрібно чути те, що відбувається навколо, і високоефективне шумозаглушення, коли ви захочете зосередитися. Залежно від зовнішніх умов та вашої діяльності LinkBuds S автоматично активують режим навколишнього звуку або шумозаглушення.

Коригування параметрів відтворення навколишнього звуку відповідно до ваших дій протягом дня

Адаптивне керування звуком – це інтелектуальна функція, яка визначає, де ви знаходитесь і що робите, а потім коригує характеристики навколишнього звуку, забезпечуючи ідеальне враження від прослуховування. З часом функція починає розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, наприклад, офіс або улюблене кафе, і підлаштовує звук під навколишнє оточення.

Характерна для продуктів Sony неперевершена якість звуку під час дзвінків у бездротових навушниках

Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що керує зовнішніми та внутрішніми мікрофонами, а також кращій обробці аудіосигналу, вас буде чітко чути, навіть у шумних умовах. Наш алгоритм приглушення шуму розроблено за допомогою машинного навчання на базі ШІ. Ми використовували понад 500 мільйонів зразків голосу для приглушення зовнішнього шуму та розпізнавання голосу.

Мінімізація шумів від вітру

Шум вітру також приглушується завдяки сітчастої структури деталей навколо мікрофона.

Об'ємне та реалістичне звучання

Компактність LinkBuds S досягається за рахунок 5-міліметрового динаміка з високоеластичним дифузором. Незважаючи на малі розміри, він відтворює потужні баси та чисті вокальні партії. Насичений середньочастотний звук забезпечує чітке відтворення голосу. У навушниках LinkBuds S з покращеним шумозаглушенням відволікти вас від прослуховування практично неможливо.

Інтегрований процесор V1

Покращує шумозаглушення для прослуховування без зовнішніх перешкод із меншим споживанням потужності, підвищує якість звуку та знижує рівень спотворень.

Насолоджуйтесь аудіо високої роздільної здатності без дротів

LinkBuds (розмір S) підтримують звук High-Resolution Audio Wireless завдяки LDAC – нашій технології кодування аудіо. Технологія LDAC дозволяє передавати втричі більше даних, ніж традиційне бездротове рішення Bluetooth®. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися звуком High-Resolution Audio у бездоганній якості, максимально наближеній до якості звучання при дротовому з'єднанні.

Відновлення стислих файлів у реальному часі

Технологія покращення цифрового звуку DSEE Extreme™ за допомогою штучного інтелекту Edge-AI підвищує роздільну здатність стислих музичних файлів у реальному часі. Вона динамічно розпізнає музичні інструменти, жанри та елементи композиції, а також відновлює у високому частотному діапазоні деталі, втрачені під час стиснення.

Найкраща мобільність завдяки технологіям

Компанії Sony та Microsoft спільно розробили технологію, яка допомагає людям краще орієнтуватися у навколишньому світі. LinkBuds S підтримують Microsoft Soundscape. Унікальна інтеграція забезпечує взаємодію зі звуками у тривимірному просторі, а вбудовані датчики дозволяють використовувати навушники у режимі hands-free.

Безпечне прослуховування з застосунком Sony | Headphones Connect

Порівняйте дані звукового тиску, записані навушниками, з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), щоб перевірити, наскільки безпечно ви слухаєте музику. Отримуйте сповіщення ОС, коли рівні гучності при прослуховуванні занадто високі. LinkBuds S підтримують сенсорне керування. Призначайте функції навушників у Headphones Connect.

Говоріть і слухайте лише навколишній звук

Функція Speak-to-Chat автоматично зупиняє музику, коли ви починаєте говорити, щоб ви могли чути співрозмовника та оточення. Це дуже зручно, якщо ви не хочете знімати навушники або ваші руки зайняті. Як тільки ви закінчите розмову, музика знову почне грати.

Швидка пауза. Швидке відтворення

Датчик наближення визначає, коли ви носите один або обидва навушники, тому просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться.

Керування за допомогою голосу

Керуйте навушниками в режимі hands-free: просто скажіть "Hey Google" або "Alexa" для виклику голосового помічника. Слухайте музику, спілкуйтеся з друзями, отримуйте повідомлення, налаштовуйте нагадування та багато іншого. За допомогою голосу навіть можна керувати різними функціями навушників, наприклад шумозаглушенням, прослуховувати електронну пошту та взаємодіяти з нею в Microsoft Outlook, а також приєднуватися до зборів у Microsoft Teams через Google Assistant або Siri.

Керування всіма функціями за допомогою торкання

LinkBuds S підтримують сенсорне керування: торкання лівого навушника активує режим навколишнього звуку замість шумозаглушення, торкання та утримання – «Швидка увага», а подвійне торкання правого навушника – наступний трек.

Швидкий доступ до улюбленої музики та аудіопросторів

Завдяки функції швидкого доступу цих бездротових навушників-вкладишів відтворення музики у Spotify або персоналізованих аудіопросторах Endel можна відновити всього парою дотиків, не використовуючи смартфон.

Знаходьте навушники за допомогою технології Fast Pair

Підтримка швидкого підключення від Google. За допомогою тонового сигналу вона дозволяє легко знайти навушники або визначити їхнє останнє місцезнаходження через програму Find My Device від Google, встановлену на смартфоні.

Просте підключення до комп'ютера

Функція Swift Pair дозволяє швидко і легко підключати навушники до ноутбука, настільного ПК або планшета з Windows 10 або 11. При цьому на пристроях, що знаходяться з такими версіями цієї операційної системи, відображаються підказки щодо підключення.

Стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління

Ці навушники підтримують LE Audio – стандарт аудіо Bluetooth наступного покоління, що забезпечує наднизьку затримку, що є ідеальним рішенням для ігор.

Більш стабільний сигнал Bluetooth

Щоб забезпечити низьку затримку та високу якість навіть за інших перешкод, сигнал Bluetooth® передається на обидва навушники одночасно. Продуктивний процесор V1 дозволяє передавати бездротовий звук без затримок.

Перероблені пластикові матеріали

Під час виробництва LinkBuds S використовуються перероблені пластикові матеріали з автомобільних деталей.

Відсутність пластику в індивідуальній упаковці

Пакувальні матеріали для LinkBuds S не містять пластику, що відображає прагнення компанії Sony знизити вплив своїх продуктів на довкілля.

Водостійкі навушники для щоденного використання

Танцюйте попри все, адже ці навушники від Sony з класом водостійкості IPX4 не бояться ні бризок, ні поту.

Тривале прослуховування, швидка зарядка

Насолоджуйтесь весь день музикою без підзарядки: 6 годин роботи забезпечують самі навушники та 14 – чохол для зарядки. Це цілих 20 годин прослуховування після того, як ви вийшли з дому. Поспішаєте? Усього 5 хвилин швидкого заряджання забезпечать до 60 хвилин прослуховування, а програма Sony | Headphones Connect повідомить вас, коли заряд чохла опуститься нижче 30%.

Компактний чохол під колір навушників

Стильний округлий дизайн зарядного чохла відповідного кольору – ідеальне доповнення до LinkBuds S. Він зручно лежить у руці чи кишені та відкривається простим натисканням кнопки.

Ефект присутності. Реалістичне звучання

Пориньте у реалістичний звук, який оточить вас з усіх боків, начебто ви на концерті або в студії. Завдяки технології 360 Reality Audio музика буде неймовірно реалістичною. Навушники дозволять повною мірою насолодитися звучанням, яке пропонує ця технологія.

Застосунок 360 Spatial Sound Personalizer

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer дозволяє досягти оптимального звучання. Програма визначає та аналізує форму вуха користувача, завдяки чому навушники, підключені до телевізора BRAVIA XR, можуть створити індивідуальне просторове звучання.

Звук Dolby Atmos

Якщо підключити бездротовий передавач Sony WLA-NS7 до телевізора BRAVIA XR25, навушники створять ефект фантомних динаміків, що ідеально розташовані навколо вас, і будуть передавати звук Dolby Atmos. Випробуйте неймовірно реалістичні відчуття і пориньте в гущавину подій.

Характеристики
Підключення
Тип бездротового підключення
Bluetooth
Радіус дії
10 м
Версія Bluetooth
5.2
Конструкція
Вид
навушники TWS (2 окремо)
Тип конструкції
герметичні ("затички")
Водостійкий корпус
IPX4
Діаметр динаміків
5 мм
Конструкція випромінювача
динамічний
Тип кріплення
внутрішньоканальне
Мікрофон
Наявність мікрофона
навушники з мікрофоном
Конструкція мікрофона
вбудований
Шумозаглушення мікрофона
із шумозаглушенням
Звук
Тип акустичного оформлення
закриті
Частотний діапазон навушників
20 - 20000 Гц
Підтримка звуку
2.0
Активне шумопоглинання
з активним шумопоглинанням
Живлення
Ємність акумулятора кейса
200 мАг
Тип роз'єму
USB Type-C
Час роботи в режимі відтворення
до 9 год (без шумозаглушення)
Час роботи з кейсом
до 20 год
Особливості зарядки
швидка зарядка (5 хв для 1 години роботи)
Фізичні параметри
Колір
синій
Вага
4.8 г (навушник), 35 г (зарядний кейс)
Матеріал
силікон, пластик
Додаткові властивості
Призначення
іміджеві, для спорту, для нього
Керування
сенсорне, підтримка голосових помічників Google Assistant, Amazon Alexa
Додатково
датчик наближення, функція Google Fast Pair
Умови товару
Комплектація
змінні амбушури, кабель USB для заряджання, зарядний кейс
Стан товару
Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7)
Бездротові навушники Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7)

5 699