з 09:00 до 21:00

Зовнішні акумулятори (Power Bank) захист від перегріву

Відгуки про товари

Чудовий павербанк. Брав щоб мати резервний спосіб для живлення ноутбуку Dell latitude 3510, заряджає як і заявлено. Зручний, виконує свої функції. Задоволений придбаним товаром, рекомендую.

user

Я вважаю цей варіант дуже вдалим, тому що він не займає багато місця. На ньому є кілька індикаторів, які показують рівень заряду. У комплекті є зарядний шнур. Павербанк працює дуже довго. Заряду вистачає багато годин.

user

Зараз незамінна річь. Нормальний об’єм, швидка зарядка, тай сам заряджається швидко. Не один раз вже рятував мене. Дякую МТА

user

Купила эту модель в прошлом году. Павербанк просто супер! Весь год отработал на ура! Пользуюсь им часто, особенно последние месяцы. Заряжает телефоны и планшет очень быстро, а сам заряжается за 5-6 часов. Незаменимая вещь в нашей семье, всем рекомендую!

user

Класний павербанк за свої гроші. Має високау ємність, що дуже важливо. Легкий та компактний.

user

Дякую за повербанк. Якістю товару повністю задоволений. Окрема вдячність МТА за швидке оформлення і доставку. Рекомендую.

user

Відмінний павербанк, швидка зарядка працює. неважкий, приємний на дотик. Дуже зручно, що є екран і видно залишок заряду. Швидко відправили.

user

Бистро заряджаеться повильно сидае хороший павер рекомендую

user

Не зважаючи на проблеми зі світлом оперативно зв’язались зі мною та підтвердили замовлення. Мені потрібно було як найшвидше отримати павербанк (потрібен для роботи). Менеджер запропонував самовивіз. Приїхав - оплатив - отримав в день замовлення. Дякую за сервіс та за якісний товар.

user

Відмінний магазин, відповідно до опису, зв'язалися швидко, прийшло в терміни, кваліфіковані співробітники, рекомендую. Слава Україні!

user