з 09:00 до 21:00

Зовнішні акумулятори (Power Bank) Baseus

Відгуки про товари

Чудовий павербанк. Брав щоб мати резервний спосіб для живлення ноутбуку Dell latitude 3510, заряджає як і заявлено. Зручний, виконує свої функції. Задоволений придбаним товаром, рекомендую.

user

Дуже потужний павер банк,доставили швидко,запакований новий

user

Пристрій чудовий, сам не думав, що так сподобається. Якість виконання досить швидко заряджає будь-які пристрої. До речі, зазначу, що сам powerbank також дуже швидко заряджається, двічі перевірено на заправці.

user

Дуже потужний пристрій. Заряджає телефони за годину з 0%. Зручний індикатор рівня заряду. Рекомендую

user

Зараз незамінна річь. Нормальний об’єм, швидка зарядка, тай сам заряджається швидко. Не один раз вже рятував мене. Дякую МТА

user

Дякую за повербанк. Якістю товару повністю задоволений. Окрема вдячність МТА за швидке оформлення і доставку. Рекомендую.

user

Відмінний павербанк, швидка зарядка працює. неважкий, приємний на дотик. Дуже зручно, що є екран і видно залишок заряду. Швидко відправили.

user

Бистро заряджаеться повильно сидае хороший павер рекомендую

user

Не зважаючи на проблеми зі світлом оперативно зв’язались зі мною та підтвердили замовлення. Мені потрібно було як найшвидше отримати павербанк (потрібен для роботи). Менеджер запропонував самовивіз. Приїхав - оплатив - отримав в день замовлення. Дякую за сервіс та за якісний товар.

user

Відмінний магазин, відповідно до опису, зв'язалися швидко, прийшло в терміни, кваліфіковані співробітники, рекомендую. Слава Україні!

user