з 09:00 до 21:00

Повер Банк (Power Bank)

Відгуки про товари

Забрали сьогодні цей павербанк Оригінальне пакування А головне що він дійсно заряджає ноутбук Тепер мені не страшні відключення світла Я і надалі можу працювати ?

user

Купив сьогодні. Файно дуже. Рекомендую. Швидка зарядка дійсно швидка

user

Чудовий повербанк, все що і очікував від даного виробника, для гаджетів хватає на 100%

user

Добротний павер за свою ціну. Замовляв декілька, усі заряджаються і заряджають без нарікань. Доволі важкуватий, але не сильно товстий. Дуже маркий корпус, відбитки рук і пальців моментально збираються, проте і витираються об футболку на раз. Швидкої зарядки добитись не зміг (телефони відображали звичайну зарядку), проте заряджалось все ж швидше, ніж від того ж ПК.

user

Тепер купуватиму тільки в цьому магазині. Дуже гарний магазин. Завжди на зв'язку, завжди допоможуть у виборі товару. Покупкою задоволен

user

Я дуже люблю різні речі, які можуть стати в нагоді в поїздці. Особливо для дітей. З появою дитини зрозуміла, що без павербанку взагалі нікуди. Шукала саме такий, який легко можна було б взяти з собою в будь-яку поїздку. Зупинилася у цьому варіанті.

user

Він дуже легкий, займає мало місця, але при цьому місткість у нього не маленька. Заряджає телефон дуже швидко, добре заряджає до 100% (зазвичай вистачає на 2 дні).

user

Куплявся в подарунок, чудовий павер, ще не підводив.

user

Заряжает хорошо. 3 раза получилось. Главное полность разрядить 2 раза и всего отлично. Спасибо

user

Чудовий power bank, достатньо важкий Таким, перепрошую, і нападника можна «вбити» - я не жартую)

user