з 09:00 до 21:00

Ваги кухонні

Хіт
+1
+1
}

Відгуки про товари

Нормальні ваги для домашшньої кухні хватає

user

Доставили дуже швидко,дякую!

user

нужны были весы только для багажа по перелету, для избежания проблем в аэропорту, выбор основывался исключительно по отзывам, так как производитель для меня был неизвестный, и не ошибся - дизайн современный, стильный, удобно взвешивать, практичный, пока только протестировал дома, проверил на гантеле, в килограмах вес сошелся, покупкой доволен

user

без кухонної ваги я як без рук. дуже важлива штука при правильному харчуванні

user

Подарили сестре, выбор был из-за хайтек дизайна, в комплекте миска из нержавейки, батарейки стандартные, служат долго. По точности вопросов нет, сам наблюдал как досыпала компоненты и вес прибавляется довольно плавно, не непредсказуемыми скачками, все хорошо

user

Для суворого дотримання рецептури страв, що готуються необхідні спеціальні точні ваги. Це дуже важливо для дієтичних страв, дитячого харчування. Особливості конструкції Кухонні ваги випускаються в трьох різних варіантах:

  • зі знімною чашею;
  • без чаші, з плоскою поверхнею;
  • з незнімної ємністю.

Великою популярністю користуються ваги зі знімною чашею - за ними легше доглядати, зручно зважувати рідкі, сипучі і великі продукти.

Додаткові функції


Завжди затребувані ваги з підрахунком калорій: з ними можна слідувати принципам збалансованого харчування. Коди продуктів запрограмовані у вбудованих довідниках. Зручні допоміжні режими:

  • послідовне зважування - з підрахунком сумарного ваги продуктового набору;
  • автоматичне відключення;
  • облік ваги судини для зважування;
  •  вибір одиниці виміру.

В інтернет-магазині MTA.UA можна купити кухонні електронні ваги популярних марок.