з 09:00 до 21:00

Внутрішні кишені для дисків: AgeStar

Відгуки про товари

Мій Lenovo G500 так і не побачив ні жосткого диска, ні SSD через цей перехідник, хоча DVD-привід, підключений до цього розєму, працює без питань.

user

По суті до товару претензія одна - викрутка. Вона нічого не може викрутити чи закрутити. Сам по собі адаптер функцію виконує. Можливо я його трохи кривувато поставив бо поспішав при зборці і з одного боку він щільно прилягає до корпусу, а з протилежного залишив зазор.

user

мне подошел вместо дисковода все отлично

user

Идеально подойдет тем кто подкидывает в систему HDD, а так же тем у кого SSD системный, а HDD файлохранилище, собственно для последнего и взял, когда надо включаю HDD кнопкой.Сделан качественно, защелка из железа, внешний вид системника не портит, вибрацию HDD неплохо гасит своими резиновыми втулками, светодиод яркий, в комплекте 4 винтика, а крепеж для 8, ключ символический - открыть можно отверткой, но его наличие не повредит в офисе.Поставляется в картонной коробке, сам карман запаян пленкой.

user
user
user

Вцілому штука класне, але - вимагає два порти живлення.При тому, що вернхій живить чотири вехні кишені, а нижній -- дві нижні.Вентилятор також від одного з портів (здається від верхнього).Також в кількох місцях на платі не розпаяні конденсатори, довелось виправляти.Видно, що 3 плати всередині проектувались щоб зістикуватись, але цього не зробили. Довелось допаювати розєм самому, на фото - не дуже точна штамповка з мякого металу, відповідно не завжди потрапляєш в паз і починає зїдатись замикаючий механізм якщо не вставити до кінця. Але, зрештою це єдиний девайс такого типу, і він впринципі працює з коробки

user

Все стало як рідне. Швидкість доступу як стандартного підключення

user
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових