з 09:00 до 21:00

Ящики для інструментів

Відгуки про товари

фирма хороша, но аналоги стоят дешевле. корпус полностью из пластика, прочный, не боится воды. хорошо подходит для мелочёвки. при этом можно регулировать длину и размер ячеек, что удобно. закрывается на два фиксатора, они нежные, легко ломаются.

user

Органайзер из пластика, низ из черного пластика, верх- матового. Закрывается на две защёлки, ячейки разного размера, размер не меняется, это довольно хорошо - так как при стенках, что снимаются, обычно под них метиз забивается и крышка нормально не закрывается.

user

Хороша якість органайзеру для зберігання інструментів, завдяки можливості регулювання перегородок практичний користуванні. Я використовую для дрібних деталей: шурупів, болтів, гайок, шайб, дюбелів. Зручно закривається, фіксується, перегородки не вилітають, та залишається на місці.

user

Универсальное решение для монтажников и места довольно много, и не такой тяжёлый, и довольно удобно. Вообще строительный мас-тхев для мастера чтобы накидать туда кучу инструмента и потом его долго искать.

user

Следов удара нет, упаковка целая, а то бы я подумал, что виноват перевозчик. Вывод - Изделие СУВЕНИРНОЕ и цена ему 250 гривень!!!

user

добротный ящичек за свою цену с достаточно надежным замком, не совсем понравился дизайн - ребра и сужение к низу уменьшает полезный объем, так же и ребра в толстенной крышке, но есть и плюсы в дизайне - крышка при открывании опирается на оттопыренную ручку, на неё ставится дополнительный лоток и у вас в легком доступе весь инструмент

user

Базовий набір інструментів є у кожного господаря. Викрутки, молоток, плоскогубці, гайкові ключі – все це варто зберігати в одному зручному пристосуванні. Так, необхідний інструмент завжди буде під рукою, не губитиметься, довго зберігатиме свої функціональні властивості і презентабельний вигляд.

Ящик для інструментів створений не лише для естетичного оформлення, він є  функціональною необхідністю. Кейс вдало підходить для організації простору, завдяки йому все знаходиться в одному місці, але в окремих відсіках, це зручно для застосування. Допомагає спеціальний ящик і для якісного та простого транспортування інструментів.

Види ящиків для зберігання інструментів

Класифікують ящики для інструментів за кількома параметрами:

 • Галузь використання. Розрізняють побутові, будівельні, електромонтажні, сантехнічні, автомобільні тощо;
 • Матеріал – пластик, дерево, метал;
 • Тип – кейс, контейнер, ящик;
 • Розмір. Існує багато варіацій, залежно від комплектації і типу інструментів.

Матеріал органайзера 

 • Пластикові ящики для інструментів. Головна їх перевага – легка вага  та мобільність. Такі кейси зручно переносити й зберігати. Обираючи пластиковий варіант – варто купити ящик зі спеціальним покриттям стінок. Це робить пластик більш стійким до перепадів температур і впливу вологи; 
 • Металеві ящики. Найбільш практичний варіант – алюмінієвий бокс. Він легкий, але міцний і вдало підходить для побутового застосування; 
 • Якщо є потреба у перевезенні великогабаритних електроінструментів, то краще обрати міцні сталеві ящики. Вони мають значнішу вагу, проте повністю убезпечать інструмент від механічних пошкоджень;
 • Дерев'яні ящики підходять для зберігання дрібних витратних матеріалів і ручних інструментів – цвяхів, шурупів, молотків і т.п. Варто вибирати ящики з якісної деревини, вони прослужать набагато довше.

Як обрати ідеальний кейс для зберігання інструментів

Щоб корисні та якісні інструменти якомога довше зберігали свої функціональні властивості, обирати ящик для їх зберігання варто уважно і ретельно. Увагу варто звернути на такі показники:

 1. товщина днища, на яке припадає найбільше навантаження;
 2. якість спайки дна зі стінками, для того щоб отримувати необхідну вагу;
 3. форма стінок не має деформуватись;
 4. якісні петлі-замки на кришці ящика;
 5. наявність дрібних відділень для організації інструментів невеликого розміру;
 6. функціонал коліщаток для зручності транспортування.

Кращий ящик для інструментів

Ящики-кейси мають просту конструкцію з відкидною кришкою зверху. Внутрішня частина ящика-кейса розділена на секції і різними за розмірами перегородками. Всередині на стінках можуть розташовуватися секції для кріплення ручного інструменту.

Ящики-контейнери мають більші розміри, тому вони відмінно підходять для більшості домашніх майстрів. Зверху ящика-контейнера розташовано знімний відсік з дрібними перегородками для кріплення. Всередині він не має додаткових секцій, тому в такому ящику можна зберігати об’ємний інструмент, наприклад невелику болгарку або дриль.

Складні ящики для інструментів можуть трансформувати свою конструкцію. Перевагами складного ящика, є економія місця і зручність для зберіганні інструментів вдома. Проте для перевезення він не надто вдало підходить.

Ціни на якісні ящики і органайзери для інструментів в інтернет-магазині МТА коливаються від 60 грн. А наші компетентні консультанти допоможуть купити кейс, що максимально відповідає саме вашим потребам.