з 09:00 до 21:00

Захисне скло та захисна плівка на телефон

Відгуки про товари

Стекло просто что то с чем то защищяет дисплей на все 100% очень порадовало то что для многоразовой поклейки к покупке это стекло рекомендую всем и неоднократно продолжу совершать тут покупки

user

Скло закриває повністю весь екран, лише місце під динамік відкрите. Загалом скло непогане

user
user

Подскажите пожалуйста, пришла смс, что от вашего магазина есть неиспользованные бонусы 95 грн, и чтобы использовать их, достаточно показать смс продавцу. Можно ли так купить стекло, или нужен товар подороже?

user

Замовляла прозоре скло, а прийшло з чорною рамкою. Наступного разу уважніше, неприємно

user

Заклеїв задню панель матовою плівкою, виглядає круто, слідів від пальців не лишається

user

Прикольна ідея!!! Дуже дратує, коли сидиш в телефоні, а хтось збоку підглядає на твій екран. Нарешті можна цього позбутися)

user
user

Наклеила на экран и на заднюю панель телефона и безумна рада, радуюсь что отпала необходимость в чехле и телефон не царапается

user

Навіщо потрібне захисне скло та захисна плівка на телефон?

Всім відомо, що найбільш вразливе місце телефона це його екран. Під час експлуатації мобільного пристрою екран часто дряпається, або навіть може розбитися. Тож для захисту від небажаних подряпин та биття може допомогти захисна плівка чи захисне скло.

Плівка буває універсальною, її можна обрізати під форму екрана, але є і така, що підходить тільки для конкретної моделі телефона. Захисне скло в свою чергу варто підбирати суто під свою модель телефону, бо в іншому випадку воно може прикрити певні роз’єми.

Захисне скло чи захисна плівка на телефон: що обрати

Інколи постає питання в чому різниця між усіма запропонованими видами захисних плівок. Розглянемо найбільш поширені типи:

  • Глянцева. Захисна глянцева плівка на телефон найбільш популярна. Таку плівку майже не видно на екрані. Вона прозора і не псує передачу зображення;
  • Матова. Основними перевагами такої плівки є те, що вона приховує подряпини екрана, на ній не лишаються відбитки пальців, а також відсутні відблиски сонця.
  • Протиударна. Такий тип має підвищену захисну властивість від подряпин та ударів. Захисна протиударна плівка товще за інші типи, тому забезпечує більший захист Вашого екрану;
  • Дзеркальна. Така плівка має дзеркальний ефект, який придасть вашому телефону оригінальності, але доведеться часто протирати відбитки пальців. Передача зображення при цьому не псується, адже дзеркальний ефект зникає коли екран вмикається;
  • Карбонова. Захисна карбонова плівка клеїться на корпус телефона і захищає його від подряпин. На даний момент така захисна плівка менше користується попитом ніж інші типи.

Захисне скло на телефон – це інший рівень захисту. Використовуючи захисне скло для свого смартфона ви значно збільшуєте шанси вберегти себе від пошкодження дисплея.

Найбільш поширені два типи захисного скла: антиблікове та олеофобне. Перше корисне у випадку, якщо ви часто користуєтеся телефоном на вулиці і пряме сонячне проміння заважає працювати. Захисне скло з олеофобним покриттям дуже зручний аксесуар, оскільки з ним ваш телефон перестане збирати відбитки пальців.

Де купити захисне скло та плівку на телефон

MTA представляє великий вибір якісних захисних плівок і захисного скла на телефон. Що важливо – за вигідною ціною. 

Ми ретельно перевіряємо якість своїх товарів і пропонуємо клієнтам лише найкраще. Доставку здійснюємо по Україні (Тернопіль, Чернівці, Полтава, Харків, Львів, Хмельницький, Київ, Чернігів, Одеса, Вінниця та інші міста). Купити захисну плівку в інтернет магазині MTA.UA – вдале й ефективне рішення.