з 09:00 до 21:00 щоденно

Зварювальні апарати

- 800 ₴
- 5700 ₴
- 300 ₴
- 300 ₴
- 300 ₴
- 2100 ₴

Якщо раніше електрозварюванням займалися тільки професіонали, то сьогодні зварювальний інвертор може купити кожен охочий. Дійсно, навіщо платити майстрові, якщо можна придбати відмінний апарат самому і виконувати дрібні роботи самостійно. Не знаєте на що звертати увагу при покупці? Ми допоможемо!

Як вибрати хороший зварювальний апарат для будинку

Основними факторами під час вибору пристрою є:

  • товщина деталі;
  • матеріал виробу;
  • вимоги до естетики шва.

Визначивши товщину, ви зможете дізнатися який діаметр повинен мати електрод, а також необхідну силу електроструму.

 

Товщина металу, мм

Діаметр електроду, мм

Сила струму, А

1,5

1,6

35 - 60

2

2 - 2,5

30 - 100

3

2,5 - 3

50 - 130

4 - 5

3,2 - 4

80 - 170

6 - 12

4 - 5

110 - 220

13

5

150 - 220

14 - 15

6

200 - 250

16 - 28

7 - 8

до 500

 

Під час електрозварювання деталей напівавтоматичним способом, варто звертати увагу на їх хімічний склад. Високолегована сталь вимагає більшої сили електроструму та діаметру дроту, ніж низьковуглецева.

Залежно від виду матеріалу, який приварюється, необхідно використовувати певний тип зварювання:

  • ручна дугова (ММА). Ідеально підходить для більшості марок сталі, чавуну;
  • аргонодуговая (TIG). Дуже добре справляється із алюмінієм, магнієм, титаном;
  • напівавтоматична (MIG/MAG). Застосовується для з'єднання алюмінію та інших деталей із високою теплопровідністю.

Естетика шва залежить, здебільшого, від умінь майстра, якості матеріалів, а також умов експлуатації. Але і тип обладнання відіграє важливу роль.

Силові показники

Перш ніж купити зварювальний апарат, важливо особливу увагу приділити робочим характеристикам, які визначають його продуктивність:

  1. Тривалість включення. Визначає наскільки довго пристрій може працювати без паузи. Виражається у відсотках та обчислюється з 10-ти хвилинного часового відрізка. Наприклад, якщо в інструкції зазначено 70%, то через 7 хвилин спрацьовує автоматична система відключення;
  2. Напруга холостого ходу. Показник, що впливає на швидкість підпалу робочої дуги. Оптимальним значення вважається 80-90 В;
  3. Напруга живильної мережі. Існують однофазні та трифазні пристрої. Перші працюють від мережі 220 В, а другі — 380 В. Зустрічаються пристрої, які здатні працювати з обома варіантами, наприклад зварка Kaiser. Завжди потрібно звертати увагу на наявність захисту від стрибків живлення, адже в дешевих моделях він часто відсутній, відповідно й служать вони недовго.

Не менш важливим параметром є клас пило-, вологозахисту. Найпопулярніші – IP21, IP23. Вони означають, що модель захищена від проникнення механічних елементів діаметром до 12 мм, а також не боїться прямих крапель води.

Прекрасним рішенням буде дізнатися діапазон робочих температур. Він відображає температурні пороги в межах яких агрегат нормально виконує свої функції.

Якщо зварювальний напівавтомат плануєте використовувати на об'єктах без доступу до центральної мережі, то слід уточнити можливість підключення до автономного джерела живлення.

Додаткові опції

Спеціальні функції перетворюють процес зварювання у більш якісний та безпечний. А ще – вони зберігають нерви початківця. Ось кілька популярних опцій:

  1. Arc Force. При сильному зближенні деталі та електрода може статися залипання. Arc Force підсилює струм, прискорюючи плавлення розхідників, що дозволяє уникнути залипання;
  2. V.R.D. Обмежує напругу холостого ходу. Робить експлуатацію безпечніше;
  3. Anti-Stick. Спрацьовує, коли стається тривале коротке замикання, яке перевищує критичне значення. Перешкоджає перегріву електрода й осипанню його обмазки шляхом зниження струму короткого замикання.

МТА пропонує інверторні зварочні апарати з цими та іншими іншими корисними функціями.Можете задавати будь-які питання нашим менеджерам, а ще – стати учасником програми лояльності й отримувати кешбек після кожної покупки. 

 

кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%
кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%