з 09:00 до 21:00

Звукові карти

- 300 ₴
- 160 ₴
- 180 ₴
- 200 ₴
- 150 ₴
- 430 ₴
- 180 ₴
- 260 ₴
- 150 ₴
Відгуки про товари

В начале было интересно поиграться с настройками и эквалайзером в программе, но потом стало ясно, что лучший звук при отключении эквалайзера. Затем столкнулся с проблемой драйверов. Перезагрузка компьютера по 2 раза в день полностью избавила от желания пользоваться.

user

Незаменимая вещь если выхода звуковой платы не работают.

user

не рекомендую купляти, різниця з вбудованою аудіокартою realtek ACL892 не помітна

user

Лучшая звуковуха в своём ценовом диапазоне. За такие деньги лучше нету.

user

Карточка идёт в виде юсб, похожа на флешку. Имеет два порта - для подключения аудио и микрофона, хорошо использовать если сгорела встроенная в маиеринкумкариа, или же когда длины шнуров не хватает для подключения в системе,самвызолы есть на клавиатуре.

user

Головним завданням звукової карти є перетворення цифрового сигналу в аналоговий, виведення його на навушники, колонки та ін. Сучасні материнські плати, переважно, оснащені інтегрованою звуковою картою, яка здатна забезпечити достатню якість звуку. Проте цей варіант має кілька незручностей, серед яких: 

  • зниження продуктивності комп’ютера, пов’язане із витратою ресурсів центрального процесора;
  • відсутність якісного перетворювача сигналу. 

Зважаючи на ці фактори, користувачі часто надають перевагу дискретним моделям або зовнішнім звуковим картам. Їх незаперечною перевагою є те, що обробка звукових даних відбувається автономно та не здійснює навантаження на центральний процесор.

Як вибрати звукову карту

Щоб купити максимально продуктивну звукову карту, яка відповідатиме вашому запиту й потребам, варто проаналізувати ряд характеристик. Класифікація пристроїв здійснюється за кількома параметрами:

  • Тип розташування. Існують інтегровані, внутрішні, зовнішні звукові карти.
  • Спосіб підключення. Інтегровані карти – вбудовані безпосередньо в материнську плату. Внутрішні моделі підключаються до системної плати через роз’єми PCI або PCI-Express. Зовнішні – підключаються до ПК через порт USB або через високошвидкісний інтерфейс
  • Технічні характеристики. Найбільш показовими моментами характеристики звукового модуля є: співвідношення сигнал/шум з оптимальним показником 90-100 Дб; коефіцієнт гармонік – менше 0,00 1%. 
  • Призначення. Умовно можна виділити окремі типи – мультимедійні, геймерські, студійні тощо.

Особливості зовнішніх звукових карт

Зовнішня аудіокарта – компактний пристрій, який підключається до ноутбука або ПК через високошвидкісний інтерфейс FireWire. Спеціальна конструкція дозволила збільшити стійкість карти, покращити якість звуку та звільнити слот PCI, кількість яких у ПК обмежена.

Існують два стандарти FireWire: 

  1. IEEE 1394, пропускна здатність якого 400 Мбіт/с; 
  2. IEEE 1394b, що підтримує швидкість передачі даних до 800 Мбіт/с. Звукові карти з інтерфейсом IEEE 1394 підтримують роботу до 52 каналів завдяки можливості послідовного підключення пристроїв на одну шину. 

Варто знати, що для підключення зовнішньої аудіокарти до ноутбука знадобиться PCMCI — FireWire перехідник.

Зовнішні звукові карти з FireWire-інтерфейсом належать до напівпрофесійного і професійного обладнання.

Характеристика внутрішніх аудіокарт

Внутрішня звукова карта виконується у вигляді окремої плати, що встановлюється безпосередньо всередину ПК. Сюди ж належить і інтегрована, яка впаюэться разом з материнською платою і є невід'ємною частиною сучасних комп'ютерів. Однак замінити таку плату вже не вийде.

Внутрішня карта ідеальне рішення, якщо мета покупки – якісне звучання без необхідності додаткових роз'ємів, інструментальних входів. Така модель оснащена лише виходом для навушників і лінійним входом. 

Асортимент звукових карт різного типу та призначення широко представлений в нашому інтернет-магазині. В каталозі товарів МТА можна зручно купити звукову карту, що найбільш вдало підійде вашому запиту і потребам.

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових