з 09:00 до 21:00

Акумулятори для ДБЖ

Відгуки про товари

За такую стоимость вряд ли стоит ожидать долгосрочной работы (более 1 года). Пока, брал заряд претензий никаких не было, всё было Ок. Не понятно до сих пор почему помер после первого года эксплуатации. Разобрали аккумулятор - решётки не понятно из чего сделаны, вроде бы свинец, а вроде бы и нет. Такое ощущение, что свинец напылен на какой-то дешёвый цветной сплав. В общем, аккумулятор эдакий кот в мешке.

user

Згладжує перепади напруги, забезпечує техніку резервним живленням, захищає систему від перевантаженості та короткого замикання — все це робить блок безперебійного живлення з акумулятором. Однак, щоб знайти хороший акумулятор, який повністю відповідав би вашим потребам, слід розібратися у деяких моментах.

Популярні види

Сьогодні існує величезна кількість батарей, і кожна з них має свої переваги та недоліки. 

Ось найпопулярніші:

 • літій-іонні. Відрізняються гарною потужністю, маленькою вагою та невеликими габаритами. До переваг відносять повільний саморозряд, надійність та легкість в обслуговуванні. Недоліки: малий діапазон робочих температур, висока ціна, схильність до ефекту старіння;
 • свинцево-кислотні. Стабільність, повільний саморозряд, надійність — це про них. Більше того, такі пристрої здатні функціонувати як влітку, так і взимку, а кількість циклів заряду-розряду часто досягає позначки 1000. Якщо ви шукаєте акумуляторні батареї, ціна яких не буде кусатись, то свинцево-кислотні моделі — ідеальний варіант. Серед недоліків варто відзначити малу місткість та великі розміри;
 • гелеві. Не потребують обслуговування, мають збільшений термін служби. Крім того, гелеві акумулятори стійкі до глибоких розрядів та дуже повільно втрачають заряд при простої (15-20% на рік). Мінуси: велика вартість, надмірна чутливість до перезаряду та повна втрата властивостей на морозі;
 • нікель-металогідридні. Через складнощі в експлуатації не користуються особливою популярністю. Плюси: велика енергетична щільність, стабільність, хороша місткість. Мінуси: складний процес зарядки, велика вартість, мала кількість робочих циклів;
 • нікель-кадмієві. Не бояться перепаду температур, не вимагають особливого догляду та витримують до 1500 циклів заряду-розряду. До недоліків відносять яскраво виражений ефект пам'яті, а також дорогу утилізацію та переробку.

Акумулятор для ДБЖ: на що потрібно дивитися

Існують 2 характеристики, які відіграють ключову роль при покупці:

 • місткість;
 • напруга.

Від місткості безпосередньо залежить час роботи техніки: чим вона вища, тим довше ви зможете насолоджуватися роботою електроприладів. Часто в джерело безперебійного живлення ставлять 2 елементи живлення, аби підсумовувати їх місткість.

Для оптимальної роботи батарея до ББЖ повинна видавати 12 Вольтів, але зустрічаються апарати на 4 та 6 В. Головне, аби напруга джерела безперебійного живлення була такою ж, як і батареї.

Перш ніж купити батарею до ДБЖ зверніть увагу на тип електроліту, який використовується:

 • рідина. Має властивість випаровуватись та виділяти шкідливі речовини;
 • гель. В якості електроліта використовується желеподібна речовина. Такі пристрої герметичні, безпечні та екологічні;
 • AGM. При виробництві використовують спеціальні технології, які абсорбують рідкий електроліт особливими пористими матеріалами. В результаті виріб виходить безпечним, надійним та довговічним.

Надійні ДБЖ (UPS) мають у своєму складі гелеві або AGM батареї.

Поради щодо експлуатації

Щоб максимально збільшити експлуатаційний термін, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 1. Купуйте пристрої найпопулярніших марок;
 2. Подбайте про акуратне транспортування;
 3. Нові зарядки використовуйте лише за потребою;
 4. Зберігайте модель повністю розрядженою;
 5. Підтримуйте температуру на рівні 20-30 градусів.

Особливу увагу варто приділити процесу відновлення енергії, адже надлишковий заряд часто шкодить пристрою.

Чому в МТА варто купувати

Свинцево-кислотні, гелеві, мультигелеві акумулятори для ДБЖ — всі вони є у нашому інтернет-магазині за найвигіднішою ціною на ринку. Менеджери МТА охоче нададуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть підібрати хорошу модель. А ще ви можете стати учасником нашої програми лояльності та отримувати кешбек після кожної покупки.