ГАРАЖНИЙ РОЗПРОДАЖ

ДО -70% НА ОСТАННІ МОДЕЛІ

За покупками
з 09:00 до 21:00

Акустичні системи, Стан товару: Новий

+2
Хіт
Відгуки про товари

Придбав ці колонки лише через наявність в них можливості програвати аудіоконтент з USB накопичувачів та SD карт памяті без участі ПК. Хоча дана функція реалізована поганенько, так як не розпізнаються сучасні швидкістні накопичувачі. Доводиться підбирати накопичувачі методом проб і помилок. З старенькими USB 2.0 флешками та картами памяті 4 класу працює без проблем. Використовую для послуховування аудіокниг при вимкненому ПК. Для такого використання акустичних можливостей достатньо; хоча меломани можуть не погодитися. Також є можливість слухати FM радіо. В комплекті є дистанційний пульт, але дальність його дії незначна.

user

як ви умудрилися з знижкою на 600грн, продавати товар на 500 грн дороще чим ваші конкуренти. При тому що це достатньо замітна різниця в ціні, якщо брати до уваги даний товар

user

Мне лично нравится фирма. Это тот же Свен- но иногда дешёвое и получше по компановке или всяких няшек. Красивый внешний вид, сабик выполнен из МДФ, звук басовитый, есть регулятор звука на нём и баса, порты для подключения карты памяти и флешки. Хотя вот именно подключение по блютузу очень удобно, так модно смартфон подключить и слушать свой плейлист без включения компьютера или ноутбука. Пищалки хорошо дают высокие, средние- так себе, я бы сказал что со средними частотами в системе чуть провал ( но не сильно критично). Цена доступная вполне.

user

Мнение чистая субьективщина! Сборка отличная и не более, едва пахнет китаем если прям унюхаться(со временем такое точно выветрится), внешне очень приятные глазу. Подключал изначально к creative g6 по оптике не удивили вообще, потом ради интереса подключил по юсб, предварительно установив дрова на оф. сайте (по инструкции вроде тогда задействуется проц. XMOS) и тогда они заиграли детализация, сцена, басс все заиграло очень приятно. Очень часто в наблюдал в комментариях на других источниках, что жалуются на отсутствие или нехватку низких частот. Для своих размеров играют как и надо (в моей то 17 кв. м. комнаты с головой) Есть какие-то неприятные призвуки в некоторых композициях что я слушал отдельно в наушниках в диапазоне низких частот но это в 90% плохое относительно акустическое оформление комнаты. Ведь не только от акустики зависит воспринимаемый звук.

user

Гучно грають, не риплять! Взяв до компютера - все підходить!

user
user

Мав можливість попрацювати з цим.Діапазон частот у кращому разі 150 Гц...15 кГц, а вказані на сайті 20 Гц...20 кГц є абсолютною нісенітницею.Живлення від USB (5В/0,9А) ніяк не дозволить отримати вихідну потужність у 14 Ватт, що вже казати про 28 Ватт.Всередині використовується, очевидно, дешевий підсилювач D-класу, що сам по собі вносить спотворення.Колонки дуже легкі, тому легко перекидаються назад (за рахунок дизайнерського нахилу), або у сторону за рахунок малої відстані між ніжками.Не бачу жодної преміальності (зі слів на сайті продукту) і у дизайні.Аудіо сигнал на колонки заводиться аналоговим кабелем, а USB використовується виключно для живлення підключити колонки до смартфона без 3,5мм-аудіовиходу неможливо і необхідний інший пристрій, звідки взяти живлення по USB.Отже, ставлю цьому виробу впевнену тверду одиницю по 5-бальній шкалі і рекомендую не витрачати на це гроші.

user

Покупал к одной задаче, используем к ТВ, как качество звука в плохое, подлечили акустику и довольно хорошо смотреть кино. Как к ПК они мне не очень понравились, шипят, качество звучание не топ, где-то 6 с 10

user

Хороша система. Замовив ще саб. Дякую магазину MTA.UA!

user
user