10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Акустичні системи: JBL

Відгуки про товари

Придбав ці колонки лише через наявність в них можливості програвати аудіоконтент з USB накопичувачів та SD карт памяті без участі ПК. Хоча дана функція реалізована поганенько, так як не розпізнаються сучасні швидкістні накопичувачі. Доводиться підбирати накопичувачі методом проб і помилок. З старенькими USB 2.0 флешками та картами памяті 4 класу працює без проблем. Використовую для послуховування аудіокниг при вимкненому ПК. Для такого використання акустичних можливостей достатньо; хоча меломани можуть не погодитися. Також є можливість слухати FM радіо. В комплекті є дистанційний пульт, але дальність його дії незначна.

user

як ви умудрилися з знижкою на 600грн, продавати товар на 500 грн дороще чим ваші конкуренти. При тому що це достатньо замітна різниця в ціні, якщо брати до уваги даний товар

user

Мне лично нравится фирма. Это тот же Свен- но иногда дешёвое и получше по компановке или всяких няшек. Красивый внешний вид, сабик выполнен из МДФ, звук басовитый, есть регулятор звука на нём и баса, порты для подключения карты памяти и флешки. Хотя вот именно подключение по блютузу очень удобно, так модно смартфон подключить и слушать свой плейлист без включения компьютера или ноутбука. Пищалки хорошо дают высокие, средние- так себе, я бы сказал что со средними частотами в системе чуть провал ( но не сильно критично). Цена доступная вполне.

user
user

отличная колонка, хороший дизайн, хорошая сборка, быстрая настройка, играет громко и четко не рипит и не запирает даже на максимуме. Уровень громкости высокий как для такого девайса.

user

Покупал к одной задаче, используем к ТВ, как качество звука в плохое, подлечили акустику и довольно хорошо смотреть кино. Как к ПК они мне не очень понравились, шипят, качество звучание не топ, где-то 6 с 10

user

Хороша система. Замовив ще саб. Дякую магазину MTA.UA!

user

Гарне враження. Гучно грає музика і це мені дуже сподобалося. Коли у мене зламалися колонки на машині, ця ідеально підмінила їх. Тож купуйте, мені особисто сподобалася і моїм друзям теж. Раджу купити!

user

Грає голосно, сирі зазвичай чує добре, загалом хороша колонка

user

Купил данную систему 6 лет назад,до сих пор пользуюсь. Очень мощный Саббуфер,а с пультом можно настроить так ,что соседи будут бедные,сама фирма Гениус крутая!) Советую данный товар !! Качество звука можно настроить с помощью пульта,но помните главное какая запись песни.

user