забирай за пів ціни
гарантовані -50% знижки на останні моделі
до 31.03.23
з 09:00 до 21:00

Автомобільні адаптери для телефонів, Стан товару: Новий

Відгуки про товари

заряджає добре, у гнізді тримається щільно, проблем з використанням не було

user

Включился 1 после покупки. Оставил в машине, были морозы, возможно из-за них и умер.

user

Зарядний пристрій якісний, добре тримається у гнізді автомобільної розетки, при чому і знімається не тяжко. Має два порти для заряда, вони працюють паралельно один від одного, це зручно, коли є декілька пристроїв. Заряджає швидко, бо високий виходний ток.

user

Підключення до розетки автомобіля на 12 Вольт, вміщається добре, тримається так- що витягнути трохи складно. Має невеликі розміри, заряджає швидко. У комплекті немає жодного шнура, тож треба докуплять. Хороша якість.

user

Удобно для экстренной зарядки ,так как для полного заряда маловато мощности и займет много времени.

user

дуже зручний пристрійв машині, особливо в подорожах

user
user

дуже зручно, що можна заряджати одразу 2 пристрої, для нас з дружиною те, що треба!

user

Один з небагатьох адаптерів, який підтримує 20 вольт від прикурювача з 12 вольтами. В його інструкції з експлуатації, до речі, вказано, що 20 вольт на виході видається тільки від 24 вольт на вході, але насправді це не так. Мені вдалося підключити на заряджання через кабель "USB type C" - "USB type C" свій ноутбук, який вимагає 20 вольт живлення, цифровий дисплей пристрою показав 20В, 2.5А. Цікаво, що власний блок живлення ноутбука дає 20В і 2.25А, отже, виходить, що через цей зарядний пристрій ноутбук заряджатиметься швидше, ніж через свій власний блок живлення.

user

На разі одна з чесних якісних зарядок що дійсно без проблем дае 65W по type-c. Без проблем тривае ноут під нагрузкою кілька годин кряду, з одночасною зарядкою його батареї і температура корпусу залишаеться просто теплою. При споживанні ноутом меньш ніж 30W взагалі холодне. Працюе від збірки 4S з діапазоном напруги 12-16,8V. Якщо заживити від 20V та більше - практично не гріеться. Навантажувати одночасно всі три порти не пробував - немае такої потреби, бо брав саме для живлення нутбуку у якого по спекам рідна зарядка 20V 65W. Що буле по ресурсу - час покаже.

user