з 09:00 до 21:00

Автомобільні тримачі

- 260 ₴
- 50 ₴
- 200 ₴
- 210 ₴
- 200 ₴
Відгуки про товари

Три минуса: 1) iphone 13 pro не держит нормально, съезжает при тряске 2) накладки на телефон блокируют магсейф зарядку. 3) Накладка подпортила кожаный чехол за 60 баксов после того как отлепляешь ее. Настоятельно не рекомендую.

user

Хорошее зарядное: быстро заряжает(iPhone11) через 2А адаптер Xiaomi, хорошо держит телефон, выглядит ок, не нужно ничего клеить на телефон

user

За свою цену отличный держатель, универсальный и без ненужных наворотов.

user

Хорошее зарядное: быстро заряжает(iPhone11) через 2А адаптер Xiaomi, хорошо держит телефон, выглядит ок, не нужно ничего клеить на телефон

user
user

Класна штука. Я відкрила її для себе, коли шукала подарунок для друга. Купила 2 - йому і собі. Обоє задоволені!

user

Уже несколько лет являюсь поклонником Безуса. Пластик изготовления без посторонних запахов. Телефон 6" держит хорошо. Радует наличие беспроводной зарядки. Выглядит очень дорого и надежно.

user
user

В автомобілі стоїть вже більше року. Приклеївся з першого разу і досі тримається міцно. Користуюся постійно, телефон тримає добре, можна повернути в будь яке положення. При русі не стукає. За таку ціну очікувати чогось кращого було б дивно.

user

Отлично держится на торпедо машины, вписывается в интерьер. Телефон держится как влитой.

user

Тримач для телефона – один з найбільш потрібних і корисних аксесуарів в автомобілі. Ну, а оскільки товар незмінно користується попитом, виробники регулярно вдосконалюють його, додаючи щось нове. І ось вже на ринку така кількість різноманітних моделей кріплень, що складно не заплутатися. Отже, що ж нам пропонують зараз? Які кріплення представлені в продажу? І чому деякі кріплення такі дорогі? Спробуємо розібратися.

Основні типи тримачів

Зараз на ринку запропоновано два види тримачів:

  • звичайні
  • з зарядкою.

Тримач з зарядкою менш поширений, ніж звичний фіксатор, але все ж знайшов свого покупця. У чому його особливість? Ви заряджаєте саме кріплення, а коли встановлюєте на нього телефон, заряд починає автоматично відновлюватися. Такий собі зарядний пристрій, тільки ще й тримач. Підключення телефону за допомогою кабелю, в цьому випадку, не потрібно, так як система працює за допомогою технології бездротової зарядки. Такі тримачі дуже зручні, практичні і функціональні. Але обов'язково перевірте, чи підтримує ваш телефон цю технологію.

Ще тримачі можуть відрізнятися типом фіксуючого елемента телефону. Найбільш поширені в наш час – магнітні та з затискачем. Тримачі другого типу знайомі покупцеві вже давно. Вони добре утримують мобільний пристрій, а затиски дозволяють фіксувати телефон з 2-х або 3-х сторін, володіючи двома бічними і однією нижньою ніжкою. Цей варіант універсальний і незамінний у використанні. Але у нього є істотний недолік. Встановлювати телефон на такий тримач потрібно двома руками, а це не завжди зручно. Крім того, пристрій має обмежені можливості, фіксуючи тільки телефони певного розміру.

Магнітні тримачі в цьому плані більш універсальні. До них можна кріпити широкий спектр телефонів, він практично не має обмежень. Установка в цьому випадку не займе багато часу, достатньо піднести смартфон до тримача – все просто, легко і швидко. Перевагою подібного кріплення є те, що він виключає можливість пошкодити телефон і залишає доступними всі роз'єми. Магнітні тримачі негабаритні й не заважають в автомобілі. Серед недоліків – менша надійність фіксації. Хоча, якщо ви не ганяєте по трасах з перешкодами, падіння смартфона вам не загрожує.

В окрему категорію слід виділити кріплення Попсокет. Це універсальний тримач і підходить не тільки власникам авто. Він фіксується на задню стінку телефона і може використовуватися як підставка в будь-якому місці. 

Також в асортименті є тримачі з липкою основою, який утримує смартфон за допомогою клейкої пластини. Ці кріплення універсальні, можуть встановлюватися на будь-яку поверхню. До них можна клеїти як телефон, так і будь-який інший предмет.

Чому ціна на кріплення різна

Нерідко можна зіткнутися з тим, що кріплення начебто мають схожий функціонал, а ціна відрізняється. Справа тут у самому бренді і в якості збірки. Чим кращим і дорожчим є використовуваний матеріал, тим вища ціна. Проте прослужить такий товар досить довго. На вартість можуть впливати і додаткові можливості. Тримач з зарядкою коштує дорожче, ніж без неї. 

Важливу роль має і додаткова система кріплення, унікальні функції, конструкція. Якщо фіксатори автоматично визначають розмір телефону, розсуваються – це зробить тримач зручнішим, а значить, і більш цінним в експлуатації. Оригінальні системи кріплення з незвичайним дизайном також будуть коштувати дорожче. 

Потрібний вам варіант тримача можна знайти в МТА. Зверніть увагу на трасу, по якій ви їздите. Якщо часто і з екстримом ганяєте по дорозі, краще взяти кріплення з трьома фіксаторами. У всіх інших випадках підійде і магнітне кріплення. Вивчайте кожен варіант, щоб знайти улюблену модель, яка стане хорошим помічником у дорозі.

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових