Способи оплати:
Компанія Kowa здійснила справжній прорив у галузі спортивної оптики. Біноклі Kowa BD II XD насправді дають змогу спостерігати те, чого досі оптична схема бінокля не давала побачити. Екстрашироке поле зору біноклів — це, безсумнівно, найбільш значуще досягнення інженерів компанії Kowa за останнє десятиліття. На сьогодні ніхто з конкурентів не зумів наблизитися до таких неймовірних результатів, зберігши водночас високу якість зображення. Ще однією перевагою цих біноклів є компактність і мінімальна вага їхнього магнієвого корпусу за найвищої якості зображення, яке забезпечують низькодисперсні скла Kowa XD. Усі оптичні поверхні мають повне багатошарове просвітлення, а призми покриті фірмовим фазокоректувальним і високовідбивним діелектричним покриттям С3 для кришталевої чіткості зображення. Спеціальне покриття окулярів і лінз Kowa KR coating знижує ризик появи дрібних подряпин і має водовідштовхувальні властивості. Корпус бінокля водонепроникний і заповнений сухим азотом, що запобігає запотіванню оптики у разі різких змін температури. Міцні, легкі та стильні, біноклі серії BD II XD ідеально підходять як для спорту і туризму, так і для полювання і спостережень на природі, а завдяки широкому полю зору рекомендовані для астролюбів.
Kowa XD (Extra Low Dispersion) — спеціальний сорт оптичного скла з низькою дисперсією, розроблений компанією Kowa для об'єктивів біноклів і підзорних труб містить велику кількість кристалів флюориту — найкращого на сьогодні матеріалу для виробництва лінз наднизької дисперсії. Коефіцієнт заломлення низькодисперсного скла мало залежить від частоти світла (від спектра). Усі світлові хвилі заломлюються на однакову величину кута. Застосування цього скла у конструкції об'єктивів дає змогу практично позбутися від такої неприємної аберації, як хроматизм. Вартість такого скла досить висока, через що тільки виробники високотехнологічної оптики застосовують його у своїх продуктах преміумкласу. Kowa небезпідставно стверджує про перевагу Kowa XD над іншими різновидами низькодисперсних скел, що неодноразово підтверджено тестами та думкою експертів. У конструкції об'єктива цієї моделі застосовані 2 лінзи Kowa XD.
Фірмове покриття призм Kowa C3 — У біноклях Kowa, зроблених за схемою Roof, використовуються призми Schmidt-Pechan, виготовлені з оптичного скла BAK-4. Оскільки одна з поверхонь призми Pechan не дає повного відбиття, Kowa розробила покриття з найвищою відбивною здатністю — "KowaC?". Це дало змогу отримати коефіцієнт відбиття вищий, ніж в інших покриттів, у яких використовуються срібло або алюміній. Отже, покриття "KowaC?" має коефіцієнт відбиття від 99% і більше у всій видимій зоні спектра (від 400 до 700 нм).
Kowa Repelling (KR) Coating — це багатофункційне покриття, спеціально розроблене для біноклів Kowa SV і Kowa YF, яке наноситься на зовнішні сторони лінз, запобігаючи появі подряпин, і водночас є гідрофобним та олеофобним. Покриття KR захищає лінзи від будь-якого впливу води (дощ, сніг, туман, бризки або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненого у воді, та від олій. Досить просто інтенсивно струсити бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть видалені із зовнішньої поверхні лінз. Це покриття має достатню твердість і перешкоджає випадковій появі подряпин під час механічного впливу малої й середньої сили. Це дасть змогу використовувати прилад у більш екстремальних умовах і зберегти водночас повну функціональність оптики.
Phase Coating — спеціальне фазокоригувальне покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмової обертальної системи у формі найтонших шарів. Вартість такого покриття досить висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі тільки імениті виробники оптики. Фазова корекція потрібна винятково для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що спричиняє зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Coating коригує цей зсув. Як результат — зображення максимально чітке та контрастне. Сьогодні без фазокоректувального покриття практично не можна уявити конструкцію сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.
Waterproof — означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину упродовж 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу найменшого збитку, і не вплине на його функційність. Такий оптиці жодні погодні умови не страшні.
Fogproof — означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що унеможливлює конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температур Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозії матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари та не конденсується.
Завдяки порівняно малій вазі та твердості в сплавах, магній використовується в різних галузях промисловості з підвищеними експлуатаційними якостями. Корпуси біноклів, виготовлені з магнієвого сплаву, вважаються на цей момент найбільш надійними та високоякісними й вирізняються високою якістю обробки, що завжди позитивно відбивається на зовнішньому вигляді приладу та тішить око. Оптика в таких корпусах пропрацює впродовж максимально тривалого часу.
Оптичні характеристики:
Конструктивні особливості:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення